ls650 czujnik kosy

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy Chopper i Cruiser, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...
ODPOWIEDZ
bubu srubu
Naciagacz Łańcucha
Posty: 240
Rejestracja: śr, 15 sty 2020, 20:56
Województwo: małopolskie

ls650 czujnik kosy

Post autor: bubu srubu »

wymieniłem kosę na używkę (była bez czujnika) i mój czujnik nie da się zamontować w orginalnym miejscu, o co kaman ? czy są jakieś rodzaje stop bocznych w savagu? czy mam szukać jakiegoś innego czujnika?
coś być musi do cholery za zakrętem ! O:-)
sky02
Prawa Ręka Mechanika
Posty: 346
Rejestracja: wt, 24 mar 2020, 07:15
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Olszyny pod Tarnowem
Otrzymane Polubienia: 4

Re: ls650 czujnik kosy

Post autor: sky02 »

Zobacz sobie w https://sklepmoto46.pl czy nie ma innych części do różnych roczników. Może była jakaś zmiana konstrukcyjna. Jeśli tak to będą dwa schematy do danej sekcji różniące się w nazwie oznaczeniem literowym rocznika. W VS 1400 np była na pewno zmiana konstrukcji czujników w klamkach sprzęgła i hamulca.
Boulevard C50 '06 [W nowym domu]
Intruder VS1400 '93
"Ze skuterami jest jak z grubymi babami. Nie jeździ się na tym tak źle ale jakoś tak wstyd przed kolegami..."
bubu srubu
Naciagacz Łańcucha
Posty: 240
Rejestracja: śr, 15 sty 2020, 20:56
Województwo: małopolskie

Re: ls650 czujnik kosy

Post autor: bubu srubu »

okazuje sie ze byly 2 typy kos do savage, czujnik do starego typu juz nie jest produkowany, info od Osamy
coś być musi do cholery za zakrętem ! O:-)
sky02
Prawa Ręka Mechanika
Posty: 346
Rejestracja: wt, 24 mar 2020, 07:15
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Olszyny pod Tarnowem
Otrzymane Polubienia: 4

Re: ls650 czujnik kosy

Post autor: sky02 »

Tak też wychodzi na stronie która ci podałem, schemat wiązki elektrycznej na której jest czujnik stopki jest oznaczony jako roczniki G-M czyli '86-91 potem jest inny schemat więc coś jest niekompatybilne.
Ja się tak ostatnio przejechałem na zaciskach kupiłem zacisk dla tłoczka od rok starszego VS'a i okazało się że uszczelnienia nie pasują bo inne tłoczki były mimo że w katalogach allballs jak Osama sprawdzał to były do wszystkich roczników.
Trzeba sprawdzać serwisówki, na końcu są zawsze zmiany w kolejnych rocznikach i katalogi części - czy się dany schemat nie zmienia bo coś może być nie kompatybilne.
Boulevard C50 '06 [W nowym domu]
Intruder VS1400 '93
"Ze skuterami jest jak z grubymi babami. Nie jeździ się na tym tak źle ale jakoś tak wstyd przed kolegami..."
ODPOWIEDZ