BOULEVARD C90 lightbary

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy Chopper i Cruiser, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...
ODPOWIEDZ
senator12
Podpatrywacz
Posty: 4
Rejestracja: ndz, 24 cze 2018, 15:46
Województwo: świętokrzyskie
Lokalizacja: Sandomierz

BOULEVARD C90 lightbary

Post autor: senator12 »

Witam Wszystkich, właśnie przyszły mi lightabary do mojego boulevarda c90, pomóżcie jak to podłączyć, z każdej lampy wychodzą po trzy kable więc żarówki h3 lub h4, mam już przekaźnik i gniazda z bezpiecznikami, czekam jeszcze na wyłącznik, przepraszam jak temat już był ale coś nie mogę znaleźć takiej odpowiedzi która by tłumaczyła to wszystka jak krowie na rowie.
Sylwekseat
Głaszczący Kanapę
Posty: 30
Rejestracja: sob, 26 wrz 2020, 06:31
Województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Padew Narodowa

Re: BOULEVARD C90 lightbary

Post autor: Sylwekseat »

20210305_090616.jpg
Ja nie dawno podłączyłem u siebie.
Poszedlem na łatwiznę i podłaczylem je jako swiatla dlugie tzn swieca po przelaczeniu na drogowe. Oczywiście zastosowalem przekażnik. Sterowanie jest z plusa od włókna drogowego w głównej lampie ktory jest odcięty tzn glówna lampa nie święci w momencie startu lihtbarow. Zasilanie - jest wolny + w lampie po zaplonie
Dodatkowo zolte postojowki (wersja USA) przepiąlem do postojówek w lihtbarach
Co do legalności takiego podpiecia to różnie to mozna rozpatrywać.
Przepisy mówią ze lihtbary nie mogą świecić razem z główną lampą. U mnie nie świecą
Dodatkowo powinny być włączone przez osobny włącznik
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
senator12
Podpatrywacz
Posty: 4
Rejestracja: ndz, 24 cze 2018, 15:46
Województwo: świętokrzyskie
Lokalizacja: Sandomierz

Re: BOULEVARD C90 lightbary

Post autor: senator12 »

Witaj Sylwekseat, ja myślałem raczej o światłach mijania co by było mnie lepiej widać, oczywiście chcę by były włączane osobnym włącznikiem. Jesteś z Padwie Narodowej? Jeśli tak to mam do Ciebie rzut beretem, się jak już się ciepło zrobi to podjadę po pomoc, jeśli to nie kłopot. Pozdrawiam.
Sylwekseat
Głaszczący Kanapę
Posty: 30
Rejestracja: sob, 26 wrz 2020, 06:31
Województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Padew Narodowa

Re: BOULEVARD C90 lightbary

Post autor: Sylwekseat »

Bardzo chetnie moge sie spotkać
Zapraszam
ODPOWIEDZ