Porada przed zakupem

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy Chopper i Cruiser, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...
Zablokowany
Ttm
Podpatrywacz
Posty: 2
Rejestracja: ndz, 11 kwie 2021, 20:46
Województwo: świat i okolice

Porada przed zakupem

Post autor: Ttm »

Planuje kupić Intruza 1996/1400 z nalotem 24k mil I mam pytanie. - na co szczególnie powinienem zwrócić uwagę?
I główna kwestia - sprzedawca nadmienia, że silnik bierze niewielkie ilości oleju. Jest to w/g jego opinii coś klasycznego w tym modelu i niedrogo da się naprawić. Pytanie czy faktycznie istnieje coś takiego czy oznacza to zużyte pierścienie? Bo przy pierścieniach to raczej nie będzie tanio... Liczę na jakieś rady obeznanych użytkowników... Pzdr.
bubu srubu
Naciagacz Łańcucha
Posty: 240
Rejestracja: śr, 15 sty 2020, 20:56
Województwo: małopolskie

Re: Porada przed zakupem

Post autor: bubu srubu »

obeznany nie jestem ale w zeznaniach sprzedawcy jest sprzecznosc mala-jezeli ten typ tak ma jak mowi to jak to mozna naprawic ;p ? , poza tym przy takim przebiegu jesli nie byl robiony silnik to raczej niedziwne ze bierze niewielkie-pytanie co gosc uwaza za niewielkie-na pewno mozesz wzmoc czujnosc to zAWSZE sie przydaje :)
coś być musi do cholery za zakrętem ! O:-)
harpoon
BS Admin
BS Admin
Posty: 2182
Rejestracja: pn, 22 sty 2007, 08:31
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Imielin
Polubił posty: 4
Otrzymane Polubienia: 19
Kontakt:

Re: Porada przed zakupem

Post autor: harpoon »

Ttm pisze: pn, 12 kwie 2021, 21:23 Planuje kupić Intruza 1996/1400 z nalotem 24k mil I mam pytanie. - na co szczególnie powinienem zwrócić uwagę?
I główna kwestia - sprzedawca nadmienia, że silnik bierze niewielkie ilości oleju. Jest to w/g jego opinii coś klasycznego w tym modelu i niedrogo da się naprawić. Pytanie czy faktycznie istnieje coś takiego czy oznacza to zużyte pierścienie? Bo przy pierścieniach to raczej nie będzie tanio... Liczę na jakieś rady obeznanych użytkowników... Pzdr.
Zanim zaczniesz pytać, szukać rad itd. dopełnij formalności i wstaw avatar... Na razie zamykam...
Marauder VZ800 - sprzedany
Intruder VS1400 - wspomnienie
Intruder M109R K7 - odjechał
XV1900 Raider - historia
Tiger Explorer 1200 - oswojony
KolejnyTiger 1200 XCa - nowe wcielenie
Tygrys po raz trzeci
tel. 665-392-191
Zablokowany