Gaśnie intruz przy hamowaniu

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy Chopper i Cruiser, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...
Zablokowany
Jacol
Podpatrywacz
Posty: 2
Rejestracja: śr, 25 sie 2021, 11:08
Województwo: zachodniopomorskie

Gaśnie intruz przy hamowaniu

Post autor: Jacol »

Witam
Intruder m1500 2009r problem jest jak jadę stałą prędkością potrafi przerwać pracę silnik na około 10 sekund , jak zwalniam do świateł to gaśnie słychać że pompa paliwa pracuje po zgaśnięciu ,odpalam i jade dalej , dziwny objaw zdjełem zbiornik , dostałem się do pompy i niby wszystko w porządku ale w zbiorniku były takie dziwne gluty jakiś silikon lub galareta jakaś nie wiem sam co to jest .
I zaskakujące objawy są jeszcze mianowicie ruszam z miejsca rozpędzam około 4 metry hamuję na przód i moto gaśnie za każdym razem po czym uruchamia się pompka w zbiorniku pompuje paliwo i można.odpalić spowrotem , dodam że przed jazdą zatankowałem świeżym czystym paliwem i około 150 km było dobrze , dziwne objawy , może ktoś coś wie na ten temat bo jazda to żadna przyjemność 😕. Z góry dzięki za zainteresowanie tematem . LWG
bubu srubu
Naciagacz Łańcucha
Posty: 240
Rejestracja: śr, 15 sty 2020, 20:56
Województwo: małopolskie

Re: Gaśnie intruz przy hamowaniu

Post autor: bubu srubu »

jak chcesz zeby Ci ktos odpowiedzial przeczytaj regulamin forum (wymagany avatar) bo i tak temat zaraz bedzie zablokowany ;)
coś być musi do cholery za zakrętem ! O:-)
Dany
BS Admin
BS Admin
Posty: 5590
Rejestracja: pt, 13 mar 2009, 09:02
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Legionowo
Polubił posty: 111
Otrzymane Polubienia: 9
Kontakt:

Re: Gaśnie intruz przy hamowaniu

Post autor: Dany »

Wstaw avatar.
Do tego czasu temat zamknięty.
Motocykl... i do pełni szczęścia już tylko chwila... chwila wolnego, pogoda i kompan na kole.
私は自分の守護天使が飛ぶより速く運転しない。
Daniel
501484808
CX500E=>B12sK6=>GSF1250GT=>
AN400=>CBF1000=>1200RT&1200GS
Zablokowany