LS 650 gdzie sa umieszczone korki(fuses) ?

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy Chopper i Cruiser, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...
ODPOWIEDZ
SID

LS 650 gdzie sa umieszczone korki(fuses) ?

Post autor: SID »

Dzien dobry, raczej noc dobra, bardzo dawno tutaj bylem oj dawno... ale wrocilem i to chyba na dlugo :)

A wiec, tym razem, mam problem z elektrycznoscio, korkami(fuses). :idea: Podobnie na to, ze przez nie uwage, poplotalem + z - no i trach bach zamiast naladowania akuma, spalilem korek ..
No, wiec, chce zamienic ten cholerny korek ale, ze szukalem szukalem, gdzie jest on umieszczony na LS'e no i nie znalazlem :!:
Moze ktos cos wie? a moze i foto sie znajdzie ? Albo tez jakos na foto moze szczalke narysowac, aby to i nawet ja bym zrozumial gdzie on jest... :(
Za rania dzieki :!:


p.s. moze troche moja terminologia sie rozni od wiekszosci tutejszych, wiec prosze wybaczyc, nie jestem miejscowym :roll:
osama
BS Brother
BS Brother
Posty: 3072
Rejestracja: pn, 5 kwie 2004, 06:34
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Lędziny / Tychy
Otrzymane Polubienia: 8

Post autor: osama »

bezpieczniki (bo to chyba o nie chodzi :P ) są umieszczone pod siedzeniem kierowcy z prawej strony, nei trzeba nawet ściągać siedziska aby je wyciągnąć, choć jest przy tym troche gimnastyki, znajdują się tam 2 bezpieczniki 10A (żółte), chociaż jak czytam twój opis to mam wrażenie iż mogło stać sie coś zupełnie gorszego, mianowicie mogło coś w elektronice paść, bo ona NIENAWIDZI mieszania + z -


mam nadzieję jednak iż się pomyliłem co do elektryki
\m/-_-\m/

Nie pisać do mnie PW na forum BS - dzwonić (za rzadko tu jestem)

Był LS 650 Savage '86 BYŁ VS 800 Intruder '92

Lepiej się spóźnić, niż nigdy nie dojechać....

501-749-941
http://www.smugi.pl
email z pytaniami o części: sklep@smugi.pl
email: areknosama2@op.pl
SID

Post autor: SID »

Dzieki Osama!
Znalazlem co szukalem , prawda bez zdejmowania siedzenia sie nie obeszlo :)
osama pisze:mam nadzieję jednak iż się pomyliłem co do elektryki
Yee :!: jeden z bezpiecznikow byl przepalony i to mi tak ulzylo... :D
Jutro otrzymam nowy bezpiecznik i schodze do garazu , dam znac czy LS sie obudzi... :)

Dzieki jeszcze raz, pozdro!
Soniak_87
Zmieniacz Żarówek
Posty: 54
Rejestracja: czw, 1 lip 2021, 23:33
Województwo: podkarpackie

Re: LS 650 gdzie sa umieszczone korki(fuses) ?

Post autor: Soniak_87 »

Od czego są te bezpieczniki ? Bo ja mam prąd zapłon kierunki ale nie pali
ODPOWIEDZ