Klocki hamulcowe - zielony jestem:)

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy Super Sport, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...

Moderator: Emil

Emil
Moderator
Moderator
Posty: 4253
Rejestracja: pt, 13 sty 2006, 23:18
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa/okolice ("na wschód, tam gdzie cywilizacja")
Polubił posty: 1
Otrzymane Polubienia: 9

Re: Klocki hamulcowe - zielony jestem:)

Post autor: Emil »

a CL SBK5 już nie robią? takie miałem i były całkiem spoko
pozdrawiam,
Emil

. . gix 1.6 . . . Duża moc nie zwalnia od myślenia . . . było i się zmyło, jest pomarańczowo-czarny robal
Vais

Re: Klocki hamulcowe - zielony jestem:)

Post autor: Vais »

Emil pisze:a CL SBK5 już nie robią? takie miałem i były całkiem spoko

robią,cały czas na nich śmigam.
K-Pax

Re: Klocki hamulcowe - zielony jestem:)

Post autor: K-Pax »

Vais pisze:
SUZINAS pisze:. Nie zgodze sie tez, ze EBC czy jakies tam ogolnie inne nie sa ok, bo EBC robi pewnie kilka rodzai (lepsze i gorsze).
EBC są kiepskie, nawet te lepsze.Nie słyszałem żeby ktoś latał na EBC,ktoś kto na lataniu się zna.Kupuje się je ze względu na niska cenę.
Ale "ogólnie inne" to tak, są firmy które są na poziomie oryginałów ,a nawet lepsze.
Racingowych tez nie polecam na drogi.
Na forach internetowych się nie znam, ale na lataniu i owszem... I powiem tak... EBC robi jakieś 8 rodzajów klocków... Biorąc udział w zawodach sportowych ( Enduro), używałem w zależności od okoliczności formuł, TT, R oraz MXS i tak możemy dyskutować co jest dobre i kiedy... Zły klocek starczał na jeden dzień zawodów! EBC potrafiło starczać na cały sezon startów! Jak ktoś pisze że ta czy inna marka jest zła, to jest to widomy objaw braku wiedzy. szkodliwy! Po szosie , mamy do wyboru tez kilka formuł klocków . Ja używam HH. Chociaż można kupić takie niby same w formule SCO, za 22 zł! Tylko, że to sa skuterowe klocki i sprzedają je tylko oszusci jak sie powie, że się ma motocykl a nie skuter. Ja musiałem odesłać takiemu kiedyś i sie nauczyłem. I tak wracając do głównego wątku, to wydaje mi się, że nie tylko wymiana była źle wykonana ale jeszcze formuła klocków jest niewłaściwa. A co do cen oryginałów i zamienników... Czy wiecie że te same świece NGK kosztują w serwisie autoryzowanym dwa razy więcej niż w normalnym sklepie? Chyba, że serwis autoryzowany ma za lada normalnych motocyklistów a nie gogusiów w garniturach, to wtedy cena bywa taka sama. 8)
ODPOWIEDZ