GSX-R 750 89r. pomocy w doborze czesci

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy Super Sport, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...

Moderator: Emil

ODPOWIEDZ
Seba667

GSX-R 750 89r. pomocy w doborze czesci

Post autor: Seba667 »

Witam tak jak w temacie, potrzebuje informacji jakie części mógłbym dopasować do mojego motocykla by lepiej wyglądał, oczywiście już od kilkunastu lat nie jest oryginałem lecz teraz chciałbym założyć apsy. lecz nie wiem z którego motocykla by można było dopasować bez większych przeróbek, wahacz prawdopodobnie założę z K4 1000, zadupek tez chce przeszczepić albo założyć jakiś lamina, wiec jak ktoś wie z którego motocykla by można było poprzekładać części to wszystkim z góry dzięki za info POZDRAWIAM
Seba667

Re: Gsxr 750 89r. pomocy w doborze czesci

Post autor: Seba667 »

żadnych podpowiedzi??? może chociaż ktoś wie z jakiego motora aps wraz z półkami można dopasować
Pit

Re: GSX-R 750 89r. pomocy w doborze czesci

Post autor: Pit »

Seba, model masz juz wybitnie kolecjonerski :wink: watpie czy ktos z nas smiga na takim a tym bardziej czy robil takie 'przeszczepy' jakie planujesz.
Mysle ze dobry serwis Suzuki w ktorym bedziesz mogl sprawdzic parametry czesci i to czy w ogole beda pasowaly, to IMHO najlepsze rozwiazanie.
A osobiscie zachowalbym sobie tego gixa w oryginalnym osprzecie... a zainwestowal w nowszy model :wink:
kulka
Śmigający inaczej...
Posty: 341
Rejestracja: pn, 13 mar 2006, 22:07
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: strzelin
Kontakt:

Re: GSX-R 750 89r. pomocy w doborze czesci

Post autor: kulka »

z gixa 1100 spokojnie dopasujesz , lub z nowszego 750
mam dwie 1100 , jedna z 86 a druga z 91
najlepsze sprzety suzuki :)
SUZUKI dr 750 BIG
evo 1340 rost / suzuki gsxr 1100 91' / gsxr 1100 86' bomber
ram hemi 5,7 4x4
http://www.bikepics.com/members/kulka/
ODPOWIEDZ