GSX-R 750 K7 - problem z zegarami

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy Super Sport, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...

Moderator: Emil

ODPOWIEDZ
blumekk
Podpatrywacz
Posty: 11
Rejestracja: śr, 6 lip 2016, 12:18
Województwo: śląskie

GSX-R 750 K7 - problem z zegarami

Post autor: blumekk »

Witam ,

Jestem w trakcie doprowadzania mojej zabawki do stanu uzytkowalnosci , dopadl mnie taki problem :
3 miesiące temu rozebranego na części odpalałem by sprawdzić czy wszystko chula , elektronika itp. było wszystko ok , brak blędów .
Teraz stoi już na nogach i mam problem z zegarem lub tym co powoduje ta awarie . Mianowicie wlaczajac zapłon zegar standardowo powinien przekrecic wskazowka pokazac przebieg wartość <check> oraz wyswietlic pole predkosciomierza . Niestety zegar w ogole nie reaguje , podswietla się tylko wyświetlacz lecz nic nie wyswietla , kontrolki migaczy < biegu jalowego > oraz pozostale reagują , sam wyświetlacz wraz z wskazowka bez znaku.
Proszę o pomoc
Emil
Moderator
Moderator
Posty: 4253
Rejestracja: pt, 13 sty 2006, 23:18
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa/okolice ("na wschód, tam gdzie cywilizacja")
Polubił posty: 1
Otrzymane Polubienia: 9

Re: GSX-R 750 K7 - problem z zegarami

Post autor: Emil »

duża kostka pod owiewką coś nie styka może?
pozdrawiam,
Emil

. . gix 1.6 . . . Duża moc nie zwalnia od myślenia . . . było i się zmyło, jest pomarańczowo-czarny robal
blumekk
Podpatrywacz
Posty: 11
Rejestracja: śr, 6 lip 2016, 12:18
Województwo: śląskie

Re: GSX-R 750 K7 - problem z zegarami

Post autor: blumekk »

sprawdze dziś czy wszędzie w niej jest napiecie bo kabel od wtyczki do zegara sprawdziłem już caly .
blumekk
Podpatrywacz
Posty: 11
Rejestracja: śr, 6 lip 2016, 12:18
Województwo: śląskie

Re: GSX-R 750 K7 - problem z zegarami

Post autor: blumekk »

na kostce wszędzie jest napiecie . Ma ktoś może schemat jak na krotko sprawdzić sam zegar / lub tez jakie napięcia powinny być na poszczeegolnym pinie ? piny czyscilem nie sa zasniedziale
blumekk
Podpatrywacz
Posty: 11
Rejestracja: śr, 6 lip 2016, 12:18
Województwo: śląskie

Re: GSX-R 750 K7 - problem z zegarami

Post autor: blumekk »

Usterka znaleziona ,sprawdziłem zegar na innym gsx-erze i działal , wiec zacząłem szukać w wiązce , po rozpleceniu pod siedzeniem okazało się ze 2 kable się rozeszły.
ODPOWIEDZ