Motor sie dławi podczas jazdy i gasnie.

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy On Road, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...

Moderator: bohas

dave

Motor sie dławi podczas jazdy i gasnie.

Post autor: dave »

Tak jak w temacie pacjent : Suzuki dr 600 (1 gar, 2 swiece)
Ogolnie motorkiem sobie smigam juz rok czasu, od tego momentu wymienilem olej, filtry i tak dolewam paliwa, oleju i smigam.
Zmienilem sobie tlumik na dominatora ale nic nie regulwoalem w gazniku.

smigam smigam zajezdzam sobie do pracy pozniej koncze robote odpalam moto od strzala (starter nozny) wyjezdzam jakies 300m, pozniej prosta no to biegi : 2, 3 i gazu zeby wbic 4ke i slysze ze motor mi sie dlawi a wydech tak strzela jak by brakowalo paliwa, no i zgasl, no to probuje odpalic, kopie 4-5 razy nic, mowie no kurde pewnie sie zalal, zakrecam kranik, probuje przekopac paliwo, nic trudno, no to na pych, na pych tez ciezko , bo motorek troszke wazy :D , no nic zostawilem go sobie na parkingu bo sie spiszylem, drugiego dnia zajechalem chcialem odpalic nie gadal, na pych odpalal i po pol sekundy gasł, probowalem na hol to sie wywaliłem :D ale to enduro to tam nic wielkiego sie nie stalo, zaprowadzilem motor pod prace, wieczorkiem kumpel zadzwonil sie pytal co tam motorek moj robi to powiedzialem to co wam wyzej (ja obstawialem swiece) on ze to nie swiece ze to kranik sie zapchal chyba, no to sciagnal przewod od paliwa polecialy 2 korple i tyle, dmuchnal, zaczelo leciec, zajechalem odpalilem no i niby chodzil, pozniej po pracy sobie nim jade jakies 2km, normalnie pracowal i znowu zgasł tak jak wczesniej, symptomy takie same z tym ze paliwo normalnie lecialo z przewodu bo sprawdalem juz :D dodam ze paliwa mam pol baku tak ze to nie jest rezerwa :D ... paliwo lalem na bp, pozniej na orlenie.

No i teraz pytanie czy to gaznik czy swiece ? ja obstawiam teraz gaznik ze sie zapchal, troszke rudej w baku bylo wiec moze polecialo do gaznika i dupa ? co wy o tym myslicie ? pozniej jak wracalem z pracy bralem na pych to gadal i gasl, noznie tez odpalal i gasl momentalnie zaraz, paliwo ma bo leci z przewodu, swiece tez sa ok skoro odpala , ale moze cos z tym gaznikiem ? a moze to zawory ? jak myslicie ? bo nie ukrywam motorek troszke glosno chodzi ale on ma swoje lata, pozatym to 1garowiec :D oleju bierze jakies 700ml / 100 km :D no moze pol litra :D ale to tez przez to ze poci sie przy pokrywie zaworów od frontu.

czekam na komentarze ;D
Dany
BS Admin
BS Admin
Posty: 5590
Rejestracja: pt, 13 mar 2009, 09:02
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Legionowo
Polubił posty: 111
Otrzymane Polubienia: 9
Kontakt:

Re: Motor sie dławi podczas jazdy i gasnie.

Post autor: Dany »

Wyczyść na początek układ paliwowy.
Motocykl... i do pełni szczęścia już tylko chwila... chwila wolnego, pogoda i kompan na kole.
私は自分の守護天使が飛ぶより速く運転しない。
Daniel
501484808
CX500E=>B12sK6=>GSF1250GT=>
AN400=>CBF1000=>1200RT&1200GS
dave

Re: Motor sie dławi podczas jazdy i gasnie.

Post autor: dave »

Gaznik wyczysczony problem dalej wystepowal , po wymianie swiec problem ustal :) czas dłubania 4h z demontażem, montażem gaźnika :P problematyczne były 4 śrubki które miały zjechane główki :D
ODPOWIEDZ