GSX 1300 BK i zagadki w katalogach części

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy On Road, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...

Moderator: bohas

Dylu
Podpatrywacz
Posty: 10
Rejestracja: czw, 4 paź 2018, 16:45
Województwo: mazowieckie

GSX 1300 BK i zagadki w katalogach części

Post autor: Dylu »

Cześć,

Czy ktoś z Was jest mi w stanie podpowiedzieć jakie klocki na przód kupić do mojego motocykla? Chodzi o B-King'a (GSX 1300 BK) wersja bez ABS, rok 2010.
Byłem w dwóch sklepach motoryzacyjnych, w których robię zakupy i w każdym z nich po podaniu numeru VIN sprzedawcy mają zagadkę bo im katalogi wypluwają zupełnie różnie wyglądające klocki. Jest mi ktoś w stanie pomóc jednoznacznie wytypować jakiś konkretny klocek?
Druga sprawa dotyczy opon. Kupuję Pirelli Diablo Rosso II. Ale tutaj też jest zagadka. Wg katalogów w sklepie jest opona Diablo Rosso II, jest Diablo Rosso II D oraz Diablo Rosso II K. W sklepie nie wiedzą czym się różnią po za ceną. Google też coś wymięka. Co ciekawe Diablo Rosso II D ma indeks do 270km/h i jest tańsza niż Diablo Rosso II (bez oznaczania), mająca wg katalogu indeks do 210km/h.

Jesteście w stanie coś podpowiedzieć??
Wolfintruder
BS Brother
BS Brother
Posty: 611
Rejestracja: śr, 3 maja 2017, 11:57
Województwo: zachodniopomorskie
Lokalizacja: Szczecin
Polubił posty: 3
Kontakt:

Re: GSX 1300 BK i zagadki w katalogach części

Post autor: Wolfintruder »

Najlepiej wg mnie to zdjąć stare klocki i dopasować do nich nowe w sklepie. Z oponą to spisz z niej wszystkie dane i powinni dobrać ci odpowiedni model.
Suzuki RF 900

Paweł tel. 604-968-956, wolfintruder@interia.pl
Zachodniopomorskie - Szczecin - nie nad morzem, ale też jest zajebi... :lol:
Dany
BS Admin
BS Admin
Posty: 5590
Rejestracja: pt, 13 mar 2009, 09:02
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Legionowo
Polubił posty: 111
Otrzymane Polubienia: 9
Kontakt:

Re: GSX 1300 BK i zagadki w katalogach części

Post autor: Dany »

Tak jak pisze Paweł, zdemontuj zacisk i będziesz mógł porównać klocki przed zakupem (lub sprawdź w ASO).
Z oponą nie specjalnie widzę problem.
Do wyboru potrzebujesz:
Rozmiar
Przeznaczenie
Waga motocykla / nośność opony
Prędkość maksymalna
Na podstawie tych parametrów sprzedawca zaproponuje Ci odpowiednią oponę. Jeśli nie, zmień sprzedawcę lub znajdź sam w katalogu.
https://www.pirelli.com/tyres/pl-pl/mot ... -rosso-III
Jeśli będziesz miał problem napisz do Pirelli...
Motocykl... i do pełni szczęścia już tylko chwila... chwila wolnego, pogoda i kompan na kole.
私は自分の守護天使が飛ぶより速く運転しない。
Daniel
501484808
CX500E=>B12sK6=>GSF1250GT=>
AN400=>CBF1000=>1200RT&1200GS
ODPOWIEDZ