rodzina RMZów na podium

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy Off Road, Quad, Skuter, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...

Moderator: Jacek

ODPOWIEDZ
Broda
Lajtowy Motonita
Posty: 579
Rejestracja: wt, 6 wrz 2005, 09:52
Województwo: -
Lokalizacja: WARSZAWA/3miasto

rodzina RMZów na podium

Post autor: Broda »

Jako ze w tym dziale jest bardzo cicho, to podrzucę parę ciekawostek :) ( zeby nie były takie ograniczenia to pare fotek tez bym umieścił :) )

Zawodnicy zespołu Rockstar Makita Suzuki Racing ponownie stanęli na drugim stopniu podium w dziesiątej rundzie rozegranej na torze w hali Rogers Center w Toronto.

Ścigający się w Mistrzostwach FIM/AMA Supercross – Ryan Dungay w klasie 450’cc i Austin Stroupe w East Lites 250’cc pewnie wygrali swoje biegi eliminacyjne. W biegu eliminacyjnym klasy 450’cc Ryan Dungay na Suzuki RM-Z450 – lider klasyfikacji generalnej był najszybszy na starcie i od samego początku pewnie kontrolował wyścig. Na mecie zawodnik zespołu Rockstar Makita Suzuki Racing miał ponad dwadzieścia pięć sekund przewagi nad drugim na mecie Josh’em Hillem (Y... jednoślad)! Stroupe po starcie był trzeci, ale już na drugim okrążeniu znalazł się na czele stawki. Od tego momentu systematycznie powiększał swoją przewagę, by pewnie wygrać kwalifikacje do wyścigu głównego.




W wyścigu głównym klasy East Lites 250’cc, Austin Stroupe dojechał do mety jako drugi, ale co najważniejsze, przed swoim głównym rywalem do tytułu mistrzowskiego - Christophem Pourcelem (K... jednoślad). Dzięki temu zawodnik Suzuki zredukował stratę do lidera klasyfikacji generalnej do zaledwie siedmiu punktów.

Drugą pozycję w biegu głównym klasy 450’cc zajął Ryan Dungay, który dzięki temu rezultatowi nadal pewnie prowadzi w klasyfikacji generalnej mistrzostw FIM/AMA Supercross. Po rozegraniu dziesięciu z zaplanowanych na sezon 2010 siedemnastu rund, Dungay ma siedemnaście punktów przewagi nad drugim Ryanem Villopoto (K... jednoślad).

W biegu głównym klasy 450’cc w Toronto nie wystartował, zastępujący kontuzjowanego Matta Mossa, Ryan Morais. Morais miał w czasie sesji treningowej poważny wypadek i po konsultacjach z swoim zespołem Rockstar Makita Suzuki uznał, że jest zbyt obolały, by wziąć udział w kwalifikacjach i wyścigu głównym.


Ryan Dungay – druga pozycja w klasie Supercross 450’cc:

„Zawsze, kiedy startuję w wyścigu, myślę o zwycięstwie. Tym razem się nie udało, ale mam wspaniały zespół i wszyscy ciężko pracujemy, by nadal poprawiać nasze wyniki. Jestem pewien, że w czasie następnych zawodów, które odbędą się w Teksasie, będziemy naprawdę groźni. Liczę, że uda mi się tam stanąć na najwyższym stopniu podium” zapewnia debiutant i lider klasy 450’cc.


Austin Stroupe – druga pozycja Supercross East Lites 250’cc:
„Cieszę się, że zbliżyłem się w klasyfikacji generalnej mistrzostw do Christophe’a Pourcela, i że moja forma jest wysoka i równa, ale wciąż nie mogę wygrać wyścigu...Interesują mnie już tylko zwycięstwa, a nie drugie miejsca” ostrzega Austin Stroupe.
Lokalny diler opium
opium*-bo motocykl jest jak narkotyk
ODPOWIEDZ