20 razy

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy Off Road, Quad, Skuter, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...

Moderator: Jacek

ODPOWIEDZ
bogdi64
BS Brother
BS Brother
Posty: 1381
Rejestracja: pn, 6 lis 2006, 19:02
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Kiełczów

20 razy

Post autor: bogdi64 »

@$#$^ - taką podwyżkę zafundowała nam nasz władza, a było tak normalnie *&*^%%%%
http://picasaweb.google.pl/Bogdi64
--------------------------------------
dwa garnki V - na dwóch kołach :)
A1 RH-
tel. 0603 765 563
luzik
Free Rider
Posty: 2354
Rejestracja: pn, 20 sie 2007, 14:46
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gdańsk

Re: 20 razy

Post autor: luzik »

????
GS-F N600 (105000km) --> italian whore (16000 + 14000km++)
It's Good to be Bad :devil:
bogdi64
BS Brother
BS Brother
Posty: 1381
Rejestracja: pn, 6 lis 2006, 19:02
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Kiełczów

Re: 20 razy

Post autor: bogdi64 »

zainteresował mnie artykuł "DLACZEGO DZIECIAKI NIE ROBIĄ PRAWO JAZDY AM ?", ma dwóch synów, którzy posiadają ten dokument upoważniający do jazdy "50", kiedyś kupowało się "kodeks drogowy motorowerzysty", nadzorowało samemu wyniki, szkoliło się z jazdy dzieciaka i uważam, że rodzić ze względu na bezpieczeństwo własnej pociech starał się to zrobić dobrze (pamiętam Jacka jak Banditem jeździł za skuterkiem z własnym synem, robiłem to samo), jeśli dziecko było "dobrze wyszkolone" szło się do ośrodka na egzamin teoretyczny i praktyczny i przy odrobinie szczęścia dzieciak otrzymywał kartę motorowerową - koszt ok 40zł
DZIŚ, wysyłamy dziecko na badania lekarskie (ok 30 zł), zapisujemy go na kurs do world (najtaniej jak wyszukałem ok 500zł), po ukończeniu kursu zapis na egzamin (170 zł - teoretyczny i praktyczny i też nie do końca sprawa jest dopracowana, bo dzieciak ma zdawać na pojeździe z tradycyjną skrzynią biegów, jeśli na egzaminie dostanie popularny skuterem może otrzymać w prawo jazy adnotację o możliwej jeździe TYLKO na automatach), po ewentualnie zdanym egzaminie zostanie mu wydane prawo jazdy AM,(ok 100zł za dokument), czyli przy idealnej sytuacji to koszt 800 zł, tak nasze władze dbają o rozwój i świadomość motoryzacji wśród młodzieży ...
ps: jak bardzo się cieszę, że moje dzieciaki mają to za sobą i współczuje rodzicom, fakt, że teraz dzieciaki będziemy widywać na uliczkach osiedlowych niezarejestrowanymi skuterkami bez OC, zamiast nabierać nawyków w normalnym ruchu
http://picasaweb.google.pl/Bogdi64
--------------------------------------
dwa garnki V - na dwóch kołach :)
A1 RH-
tel. 0603 765 563
ODPOWIEDZ