Suzuki dr 600 strzały,cieżko pali.

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy Off Road, Quad, Skuter, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...

Moderator: Jacek

ODPOWIEDZ
magi
Podpatrywacz
Posty: 1
Rejestracja: ndz, 19 cze 2016, 11:58
Województwo: śląskie

Suzuki dr 600 strzały,cieżko pali.

Post autor: magi »

Witam Suzuki dr 600 88r bardzo ciezko pali,lecz wystarczy wstrzknac przez filtr powietrza samostartu badz wielokrotnie poruszac manetka gazu(pompka przyspieszajaca)i odpali od kopa za kilka sekund zgasnie,wiec wszystko wskazuje na problem paliwowy.Gaznik wyczyszczony i wyregulwoany wstepnie,luz zawowory,rozrzad,swiece itp wsyztsko sprawdzone kilka razy.Wyglada na to tak jak by nie mial sily zazsac paliwa,kompresja jest zawory szczelne itp.Mysle jeszcze o impulsatorach (ktos grzebal przy kablach wychodzacyhc z alternatora i 2 kalbe wychdozace z wiazki wogole nie sa podlaczone,ale iska jest super.Moze ktos cos madrego podrzuci.Pomogla by mi informacja lub zdjecie jak poprawnie powinny byc podlaczone kable z altenratora do instalacji.Nie mam podlaczonych 2 kabli (niebieski i biało niebieski wychodza z instalacji)
Bociek
The Real One
The Real One
Posty: 198
Rejestracja: pt, 22 kwie 2011, 09:47
Województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Werchrata

Re: Suzuki dr 600 strzały,cieżko pali.

Post autor: Bociek »

Mi do głowy przychodzi skład mieszanki, zatkany filtr paliwa ale przede wszystkim mały post w powitalni. Uszanuj nasz regulamin!
BRh+
Trojaczki
GS 500 SF
GSX-R 750W 100% Seria
XL1000V SD02 - Nieoczekiwany Adwenczer
kulka
Śmigający inaczej...
Posty: 341
Rejestracja: pn, 13 mar 2006, 22:07
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: strzelin
Kontakt:

Re: Suzuki dr 600 strzały,cieżko pali.

Post autor: kulka »

czesc , zapraszam na forum
http://suzukidr.pl/forum/index.php?
SUZUKI dr 750 BIG
evo 1340 rost / suzuki gsxr 1100 91' / gsxr 1100 86' bomber
ram hemi 5,7 4x4
http://www.bikepics.com/members/kulka/
dave

Re: Suzuki dr 600 strzały,cieżko pali.

Post autor: dave »

odpalales go juz wczesniej i normalnie bylo? sam mam dr i na poczatku nie moglem ogarnac tego odpalania.
sprawdz czy odpowietrznik nie jest zatkany i sprobuj odpalic na res - ustawienie kranika. ja odpalem tak ze przekopalem go 3 razy bez kluczyka potem ustawialem tlok kopniecie i chodzil. oczywiscie na ssaniu. najlepiej odpalaj jak stoi na stopce jedną noga stan na podnóżek i zajeb strzala. ja odpalalem tak na padnietym aku.
dave

Re: Suzuki dr 600 strzały,cieżko pali.

Post autor: dave »

a i ja jak manetke ruszylem to mi sie zalewal.
ODPOWIEDZ