Opinie o HARD ROCK GARAGE z Poznania, ul. Przemysłowej

Dział dla Braci z województwa wielkopolskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.
Zablokowany
elnino1981

Opinie o HARD ROCK GARAGE z Poznania, ul. Przemysłowej

Post autor: elnino1981 »

Witam, mam do zrobienia pierwszy przegląd po przebiegu 1000 km w Gsx-r 750 K8, przegląd nie musi być zrobiony w autoryzowanym serwisie bo i tak nie mam gwarancji na maszynę, zresztą opinie o jedynym w Poznaniu serwisie SUZUKI są, jakie są...,więc słyszałem kilka pochlebnych opinii o serwisie HRG w Poznaniu przy ul. Przemysłowej, co mówicie można oddać tam maszynę ??? Miał ktoś doświadczenie z tym serwisem ???? Proszę o odpowiedź!!!
Piniu
Śmigający inaczej...
Posty: 777
Rejestracja: pn, 1 sty 2007, 21:37
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Opinie o HARD ROCK GARAGE z Poznania, ul. Przemysłowej

Post autor: Piniu »

Czesć
HRG to dobry wybór, choć i tak sugerował bym Liberty i serwis Suzuki. Choć pierwszy przegląd to w zasadzie wymiana oleju i filtrów, to znają w autoryzowanym procedury na co zwracać uwagę itp. Poza tym będziesz miał wpis w książeczkę o przeglądzie w ASO ;-)
michu9998
Zmieniacz Żarówek
Posty: 136
Rejestracja: wt, 23 gru 2008, 14:51
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Mosina

Re: Opinie o HARD ROCK GARAGE z Poznania, ul. Przemysłowej

Post autor: michu9998 »

Piniu ma racje sam robiłem niedawno przegląd w liberty( pierwszy przegląd po 1000km) i jestem zadowolony choc jest drogo!! bo za wymiane oleju i filtra zapłaciłem 250zł oczywiście plus części!! a wymiana trwała godzinke.
Kazdy dzień to nowa przygoda

Była WSK 125, 175:), SHL,HART 50:) MZ150, MZ250, cz175, jawa350TS CZ350

dłuuugo nic aż w końcu V Strom Dl 650 AK08
łooo teraz GSX1300R k11 :)

Tel. 606375307
nr gg 10008221
Kynias
BS Brother
BS Brother
Posty: 674
Rejestracja: czw, 29 wrz 2005, 13:54
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Poznań

Re: Opinie o HARD ROCK GARAGE z Poznania, ul. Przemysłowej

Post autor: Kynias »

Cze.
HRG nie znajduje się juz na ul. Przemysłowej tylko na ul Krauthofera 58 - koło motorowni.
Niestety słyszałem nie ciekawe opinie o tym serwisie :/ sam nigdy u nich nic nie robiłem... jedynie przekładam tam oponki - nic więcej... Dlatego ani nie polecam ani nie odradzam.
Masz moto za sporo tyś...jedz do dobrego serwisu żebyś miał pewność :)

Ja jak coś miąłem do zrobienia zawsze jeździłem do kolesia na Opolskiej...
Pzdr
Kynias

........ -> GSX-R 600 K8 -> R6 -> GSF 1250A -> GSX 1300R Hayabusa -> ...

W zakręt można wejść z każdą prędkością - gorzej z wyjściem z niego…

Tel. 500273677
elnino1981

Re: Opinie o HARD ROCK GARAGE z Poznania, ul. Przemysłowej

Post autor: elnino1981 »

ach... dzięki za wszystkie wypowiedzi, wybór padł na autoryzowany serwis, mimo różnych zasłyszanych opinii - Liberty Motors, mam nadzieję, że to dobry wybór, ale termin dopiero na przyszły wtorek... :-((( nie wiem jak to wytrzymam..., przy okazji zamontuje przetwornice do ksenonu (żarnik H11 8000k, w moto jest soczewka, więc powinno być oki, napiszę poźniej jaki efekt końcowy... Pozdrawiam!!!
Zablokowany