Dni Suzuki 2009 oraz "grandysy" - pierwsze oficjalne info

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy Super Sport, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...

Moderator: Emil

Kirek

Re: Dni Suzuki 2009 oraz "grandysy" - pierwsze oficjalne info

Post autor: Kirek »

Ja sobie imprę Grandysów odpuszczam - miałem na to max. 1K. Tak jak napisał Figer - trzeba doliczyć jeszcze dodatkowe koszty.

Też poczekam na dni Suzuki. Mam wrażenie, że Grandysi (organizujący również dni dla Suzuki) czekają z odpaleniem tej imprezy, aż sprzedadzą im się miejsca na treningu 29-30/04.

BTW - niższy nakład kosztów będzie IMO przy dwóch wyjazdach na treningi środowe. Ma ktoś samochód z przyczepą (albo lepiej hak do Laguny III) i wybiera się na te "środy poznańskie"?
EvilD
Strzelający z Rury
Posty: 819
Rejestracja: ndz, 5 cze 2005, 20:09
Województwo: -
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dni Suzuki 2009 oraz "grandysy" - pierwsze oficjalne info

Post autor: EvilD »

Wczoraj dowiedzialem sie, ze dni Suzuki poki co sa odwolane :( Suzuki koniecznie chcialo w weekend i podobno sie nie dalo. Burza wybuchla po fakcie, kiedy okazalo sie, ze dni Yamachy mozna zorganizowac w weekendy i to 2 razy w tym roku. Widocznie halas generowany przez Suzuki jest mniej subtelny ;)
<----. Ból trwa chwile, chwała jest na wieki.
<----|========================
<----'
RaaF
BS Brother
BS Brother
Posty: 323
Rejestracja: śr, 31 maja 2006, 09:00
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Choceń
Kontakt:

Re: Dni Suzuki 2009 oraz "grandysy" - pierwsze oficjalne info

Post autor: RaaF »

Sprostowanie informacji "Dni Suzuki na torze Poznań"



Suzuki Motor Poland uprzejmie informuje, iż termin "Dni Suzuki na torze Poznań", który ukazał się w mediach jest nieaktualny.
Powodem jest brak porozumienia w kwestii organizacji imprezy z władzami toru poznańskiego. Aktualny termin imprezy zostanie opublikowany na naszej stronie internetowej bezzwłocznie po jego ustaleniu.


link: SMP
BURGMAN AN650AZ L5 (YKV)
Obrazek
ODPOWIEDZ