XENON TYLKO GSX-R 1000 K4!!!

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy Super Sport, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...

Moderator: Emil

Zablokowany
domi

XENON TYLKO GSX-R 1000 K4!!!

Post autor: domi »

Witam mam takie pytanie do posiadaczy GSXR 1000 k4 tylko i wylacznie .Czy da się w tym modelu zamontować xenon i czy bedzie lepszy efekt oświetlenia drogi niż przy zarówkach HALOGENOWYCH dodam ,że ten model nie ma ,,lampy na soczewce,, jest to zwykly reflektor nie tak jak w 3/4 z tego roku....

Prosze o fotki podpowiedz itp

Bo chciałbym zamontować...tylko czy warto?
Karpiu

Re: XENON TYLKO GSXR 1000 K4!!!

Post autor: Karpiu »

Nie widzę problemu w zamontowaniu xenonu w Twoim K4.Na allegro masz tyle tego,że jest w czym wybierać.Jeśli chodzi o jakość świecenia,to jest bez prównania lepsza jak zwykła żarówka.Polecam żarnik 6000K i przetwornica typu slim(czyli małych rozmiarów).
domi

Re: XENON TYLKO GSXR 1000 K4!!!

Post autor: domi »

Ok a jak to się ma do tego,że K4 przy wlaczonym zaplonie odrazu włanczają się światła (niechciał bym przerabiać instalacji) dodam ,że akumulator mam dobry .
Emil
Moderator
Moderator
Posty: 4259
Rejestracja: pt, 13 sty 2006, 23:18
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa/okolice ("na wschód, tam gdzie cywilizacja")
Polubił posty: 1
Otrzymane Polubienia: 9

Re: XENON TYLKO GSX-R 1000 K4!!!

Post autor: Emil »

na czas zapalania swiatla gasna - tak jest chyba we wszystkich suzuki, poza tym mozesz podpiac przeciez jakis inteligentny uklad ktory wlaczy dopiero np po kilku sekundach pracy silnika (wiem, troche chrzanienia)

jak cos wiecej to http://www.bractwo-suzuki.com.pl/forum/ ... f=6&t=4114
pozdrawiam,
Emil

. . gix 1.6 . . . Duża moc nie zwalnia od myślenia . . . było i się zmyło, jest pomarańczowo-czarny robal
Zablokowany