pilna prosba !!

Dział dla Braci z województwa pomorskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: motorynka

ODPOWIEDZ
qNTos

pilna prosba !!

Post autor: qNTos »

witam ! gdyby ktoś był łaskaw obejrzeć sprzęt
http://moto.allegro.pl/item641840195_su ... _zx6r.html
gość został uprzedzony , że ktoś przyjedzie na oględziny. Moto stoi na parkingu podziemnym Manhatanu. chodzi o to czy ta suzuka jest naprawdę w takim idealnym stanie.Sprawa b.pilna !! z góry dzięki pozdrawiam
luzik
Free Rider
Posty: 2354
Rejestracja: pn, 20 sie 2007, 14:46
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gdańsk

Re: pilna prosba !!

Post autor: luzik »

pracuje w miare blisko ..w tym manhatanie ciemno jest :P
mam dzwonic czy cos?
Nie znam sie za bardzo na jajkach, na cos szczegolnego zwrocic uwage? dzwonic mam czy Ty mnie umowisz czy co?
GS-F N600 (105000km) --> italian whore (16000 + 14000km++)
It's Good to be Bad :devil:
qNTos

Re: pilna prosba !!

Post autor: qNTos »

przede wszystki moto z takim przebiegiem powinno miec suchutki silniczek w sumie suza powinna byc blisko salonowej kondycji.
niby nie ma zadnych rysek , silnik chodzi równiutko , nie ma do czego sie przyczepic . chodzi o potwierdzenie tego stanu.co do mechaniki to zwróć uwagę na odbojniki widelek czy np nie sa sklepane.poza tym dekle silnika nie powinny byc lakierowane . Wystarczy ze zadzwonisz i umówisz sie na jakąs godzine. z gościem rozmawiałem telefonicznie i powiedziałem ze kogoś poprosze o oględziny.a co do tego parkingu...myśle , że gość pracuje gdzies tam i dlatego suzuka stoi na tym miejscu.zawsze mozecie sie umówic na mieście gdzieć.
A co do cudów:)) czasami sie zdarzają byc moze kazdy mysli ze to mina i dlatego moto sie odrazu nie sprzedalo. Dzieki raz jeszcze
luzik
Free Rider
Posty: 2354
Rejestracja: pn, 20 sie 2007, 14:46
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gdańsk

Re: pilna prosba !!

Post autor: luzik »

wlasnie dzwonilem sie umowic i nieaktualne juz.
GS-F N600 (105000km) --> italian whore (16000 + 14000km++)
It's Good to be Bad :devil:
AVAIO
BS Brother
BS Brother
Posty: 737
Rejestracja: pn, 22 gru 2008, 21:56
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Pruszcz Gdański

Re: pilna prosba !!

Post autor: AVAIO »

Z tego co pamiętam to na tym parkingu jest jeszcze kilka motorków a kurz na nich ma chyba kilka centymetrów.
Popylacz torowy Daytona 675
Gsxr 600 K8- U Kossy w posiadaniu.
Gsxf 600 '99- sprzedany
tel. 509536349
0Rh+
ODPOWIEDZ