GSX-R 600 K6 Wymiana swiec

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy Super Sport, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...

Moderator: Emil

ODPOWIEDZ
Loop

GSX-R 600 K6 Wymiana swiec

Post autor: Loop »

Witam serdecznie,
Udalo mi sie samemu uporac z przedsezonowa wymiana plynow i filtrow, ale pomimo ze podstawami wiedzy mechanicznej dysponuje, to nie moglem sobie poradzic z wymiana swiec. Konkretnie problem napotkalem przy demontazu drugiej - dolnej polowy obudowy filtra powietrza. Wydaje mi sie, ze jest on przymocowany "opaskami" do kolektorow dolotowych - przepustnic, ale nie jestem pewien. Poza tym demontaz tych opasek graniczny z akrobacja, bo jedyny (moim zdaniem) do nich dostep jest przez zaslepione otwory w ramie, ale potrzeba do tego kilometrowego imbusa :evil: ...z reszta nie wyobrazam sobie ich pozniejszego montazu :?: Czy ktos moglby mi doradzic z wlasnego doswiadczenia, jaki jest na to patent :?: Bede bardzo wdzieczny za pomoc i oczywiscie stawiam piwko :mrgreen:
Pozdrawiam!
Bauma

Re: GSX-R 600 K6 Wymiana swiec

Post autor: Bauma »

dobrze się wydaje :)....potrzebny jest długi śrubokręt krzyżak, bo dostęp jest przez ramę...nie ma co się rozpisywać tylko dawaj emaila (może być na PW) to podeślę Tobie stosowna dokumentację i będziesz miał tam info nie tylko o świecach :)
Edit:
poszło już...ślepki ujrzały adres w podpisie :).
ODPOWIEDZ