Moze wkoncu jakis grubszy wspolny wyjazd?

Dział dla Braci z województwa kujawsko-pomorskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: KROPEK

ODPOWIEDZ
prymek

Moze wkoncu jakis grubszy wspolny wyjazd?

Post autor: prymek »

Ello!
Witam kolegow i kolezanki (jak na razie same plecaczki)!
Z tego co pamietam nikt z nas nie smiga typowym street`em , czyli dzidą typowo miejską.
Więc propozycja jest taka żeby sie gdzies wybrać turystycznie dzidkami.
My jestesmy otwarci na wszelakie opcje.
Zawsze uwazalem ze motocykl to narzeedzie dajace mozliwosc zobaczenia tego czego nie widac jezdzac katamaranem.
Jesli ktos podziela moja opinie nie tylko merytorycznie to czekam na akces!
pzdr
KROPEK
Moderator
Moderator
Posty: 6414
Rejestracja: ndz, 7 lis 2004, 14:06
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Kozielec gm. Dobrcz
Polubił posty: 15
Otrzymane Polubienia: 18

Post autor: KROPEK »

Witam
Myślę, że wyjazd na rozpoczęcie sezonu można przekształcić w dłuższy wypad i kilkudniowe zwiedzenie górskich trasek !! Można popytać wśród Braci z południa, napewno coś ciekawego nam polecą :1) gdzie jechać 2) jaką trasą 3) co zwiedzić i gdzie nocować . A może obrać jakiś punkt noclegowy i przez 2 lub 3 dni latać w różnych kierunkach.
PS
Zapraszam Braci organizujących rozpoczęcie sezonu do wypowiedzi na temat "Trasa Tygodnia"- po zakończeniu rozpoczęcia :twisted: !!
pozdrawiam
Po całej gamie szybkich Suzuki przyszedł czas na moto dla starszego pana 🥸
B.....jednoślad R1250GS Triple Black
512 272 500
Bidziu
Po drugiej stronie Mocy
Po drugiej stronie Mocy
Posty: 637
Rejestracja: pt, 6 maja 2005, 15:05
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Bidziu »

Witam,
my z Natalią jesteśmy jak najbardziej za jakimkolwiek dłuższym wypadem, z tym że co do wyjazdu po rozpoczęciu to niestety ja nie dam rady, gdyż 4 maja zaczynam pisać pierwszą maturę z polskiego, później 5.05 mam angielski, 11.05 matma, 17.05 fiza. No nie wiem jeszcze jest trochę czasu, ale mam nadzieję, że nawet jak Wszyscy pojedziecie na ten większy wypad to zorganizujemy jeszcze jeden w tym sezonie;) Chyba, że teraz są już jakieś inne propozycje.
POZDRO!!
kom. 796 090 896


GMINA
greg

Post autor: greg »

hmmm bardzo chetnie bym sie gdzies wybral..tylko czy to wypali to zobaczymy...w planach mam zmiane moto a co sie z tym wiaze,przez pewien okres bede bez sprzeta...:(a pozniej na zarobek:) zobaczymy co z Tego bedzie !!
ale jak bedzie sprzet i kasa to ja bardzo chetnie bym sie pisal:)
Pozdrawiam !!
prymek

Post autor: prymek »

Ello!
Proponuje polaczenie smigu na rozpoczecie (poludnie Polski) ze zwiedzeniem sąsiadów (Praga itp.) a nie tylko "czubkiem swego nosa".
Koszt niewielki: http://www.vacansoleil.com/campinglijst.php?land=pl
czechy,karkonosze,vrchlabi,lisci farma
a drugi nocleg to: czechy,stredocesky kraj,benesov,konopiste.
Namiocik w pelni wyposazony na 4 osoby czyli ewentualnie 2 pary to koszt w zaleznosci kiedy-ale rozpoczecie przed sezonem wakacyjnym wiec mozna sobie sprawdzic!
Ubezp turyst w razie ... na te kilka dni to kilkadziesiat pln tak samo z AC.
Wiec mysle ze nie ma problemu zwiazanego z kosztami na temat ktorych sluze opisem na priv!
Kogo nie zapytacie to najwieksze koszty to bemzynka!
Jesli chcemy jeszcze je obnizyc to mozna swoj namiot ale prtzed sezonem to niewielka roznica a komfort (prad,swiatlo,kuchenka,lodowka,grill itp.) duzo wiekszy!
Liczac wkoncu na pozytywny odzew kolegow i kolezanek z regionu
pzdr
prymek
KROPEK
Moderator
Moderator
Posty: 6414
Rejestracja: ndz, 7 lis 2004, 14:06
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Kozielec gm. Dobrcz
Polubił posty: 15
Otrzymane Polubienia: 18

Post autor: KROPEK »

Siemanko
No czemu nie ?? Jeżeli się wszyscy dozbierają odpowiednich oszczędnośći to napewno nawet chętnie, chociaż może to przerosnąć wszystkich !! Masz doświadczenie w wycieczkach zagranicznych na moto, tak więc możesz podać przybliżony koszt +, - na parę łącznie ze średnim zużyciem na poziomie 6 litrów wachy i noclegiem. Myślę, że taki przybliżony koszt dużo by wniósł do sprawy :-) !! Oczywiście liczymy koszty od pary !! Im szybciej wszyscy będą to wiedzieć tym lepiej, acha i podaj przybliżony czas trwania wypadu od dnia wyjazdu na rozpoczęcie.
Pozdro !!
PS.
Wcale nie uważam wypadu w góry na rozpoczęcie "czubkiem swego nosa". To raczej można porównać do kostek :twisted: !!
Po całej gamie szybkich Suzuki przyszedł czas na moto dla starszego pana 🥸
B.....jednoślad R1250GS Triple Black
512 272 500
Bidziu
Po drugiej stronie Mocy
Po drugiej stronie Mocy
Posty: 637
Rejestracja: pt, 6 maja 2005, 15:05
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Bidziu »

No z tym kosztem dobry pomysł, bo nie mam pojęcjęcia ile to moze kosztować! To byłby mój pierwszy taki grubszy wypad. A co jeszcze, to ważna sprawa! Którego jest to rozpoczęcie na południu?? Jak tylko data dopisze i koszty będą do przezycia to pozostanie nam się spotkać przy piwku i obgadać dokładnie co i jak...
kom. 796 090 896


GMINA
Darek
Śmigający inaczej...
Posty: 309
Rejestracja: wt, 15 lut 2005, 13:29
Województwo: świat i okolice
Lokalizacja: Grimstad

Post autor: Darek »

witajcie.Znajdziecie mi kupca na mojego Intruza a pojade nawet do Afryki!
XJR 1300 na ohlinsah
ODPOWIEDZ