niedługo pożegnanie...

Dział dla Braci z województwa pomorskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: motorynka

Macias
BS Brother
BS Brother
Posty: 2030
Rejestracja: śr, 8 mar 2006, 21:12
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Straszyn SUZUKI Squad

Re: niedługo pożegnanie...

Post autor: Macias »

nie no my wesela nie mamy w weekend w którym jest zakończenie ale jesteśmy na weselu mojego kolegi i poza tym jesteśmy z kasą na minusie (przez nasze wesele :)
jak pisałem trzeba przetrwać i jechać na rozpoczęcie !!

P.S. Marek z Benią też serdecznie zapraszamy na 2 października jakbyście byli w PL

Pozdrowionka
Kiedy siedze na maszynie, totalny czuje luz...

MZ ETZ 251
Bandit 600N '98-sprzedany
SV 1000S '03 + Yoshi TriOwal-sprzedany
Hayabusa K8 + TwoBrothers-sprzedany
Hayabusa K9-sprzedany
kom: 505-173-368.
jurand
BS Brother
BS Brother
Posty: 433
Rejestracja: śr, 12 wrz 2007, 21:06
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Starogard Gdański

Re: niedługo pożegnanie...

Post autor: jurand »

na spotkaniach BS rozpoczęciach,czy zakończeniach jest zawsze około 200 osób i jeżeli jednej osobie nie podoba się organizacja zachowanie i nie wiem co tam jeszcze to .....(napewno trzeba tych 200-tu ludków z BS tak ułożyć .żeby odpowiadały jednej osobie) i będzie fajnie :nie: :nie: :nie:
cz350,jawa350, cz350 długo nic i GSX 750F,GSXR600 K7
hayabusa 1300 K7
jurand7@zipnet.com.pl
509864499 /B Rh+
Jos.
BS Brother
BS Brother
Posty: 1486
Rejestracja: wt, 18 kwie 2006, 12:51
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa / Gostynin

Re: niedługo pożegnanie...

Post autor: Jos. »

Evi, please - poczytaj raz jeszcze wszystkie posty ze zrozumieniem i załóż proszę, że mamy DOBRE INTENCJE i nie piszemy nic specjalnie złośliwie. Moim zdaniem żaden z postów, a przeczytałam wszystkie, nie są wulgarne, nie są atakujące, takie za które można się obrażać i nie rozumiem dlaczego żegnasz się w takiej atmosferze. Osobiście poczułam się urażona Twoimi zarzutami w stosunku do BS i tym, w jaki sposób traktujesz nasze wpisy.

Wszystkie osoby, które tu napisały zrobiły to w dobrej wierze i w zdecydowanej większości bardzo grzecznie Ci odpisywały - a wcale nie dostały odpowiedzi na takim samym poziomie.

Nie wiem jakie masz doświadczenia z Borska, ale patrząc na Twoje zdjęcia ja sobie przypominam chyba drugą pod względem fajności po Podlesicach imprezę BS. Ze zdjęć bije rodzinny klimat i aż łezka mi się zakręciła w oku jak na nie patrzę. Pomorskie, dzięki! :mrgreen:

Od Podlesic byłam na wszystkich spotkaniach BS i nie widziałam tam piany na cyckach czy całonocnego rozpalania moto - za to widziałam jak bracia zabierali innym kluczyki od moto kiedy tamci zaczynali pić któreś z kolei piwko. Ja może na wszystkich imprezach BS wypiłam łącznie z... 5 piw - mnie też nie bawi sponiewieranie, kacyk i to, o czym piszesz. I jaki z tego wniosek?

Najwidoczniej inaczej postrzegasz BS niż my i utwierdzasz się w swoich przekonaniach, mimo że my mamy inne i naprawdę jesteśmy otwarci, aby Ci pokazać, że Twoje wyobrażenia o nas są zgoła nieadekwatne do reala. Przyjedź na Zakończenie, a sama Ci pokażę jak wygląda nasze BS, jak wygląda ten świat. Jeżeli czujesz się czymś urażona - napisz do mnie na PW, to o tym pogadamy.

Naprawdę bolą mnie takie posty jak Twoje. Tu nie chodzi w ogóle o wyrażanie opinii, bo każdy ją może tu wyrażać (o ile nie dotyczy to innych marek :twisted: ), ale o to, że zarzuciłaś BS coś, z czym osoby, które są w nim się nie zgadzają. I oczekujesz od nas, że nic nie zrobimy? Że zostawimy Twój post bez odpowiedzi? Jak można tak robić w rodzinie? Ty byś nie odpisała, gdyby ktoś napisał tak jak Ty o Twojej rodzinie?

BS nie jest dla każdego - to prawda. Jeżeli masz w sobie chęć zobaczenia jak wygląda prawdziwe BS - przyjeżdżaj za Zakończenie, a przygarnę Cię pod swoje skrzydła. Jeżeli nie masz - proszę, nie zarzucaj nam wszystkim czegoś, co nie jest zgodne z realem. Jeżeli kilka osób w grupie stu coś robi - to nie znaczy, że wszyscy tak robią. Że jest to norma i ją akceptujemy.

Pozdrawiam i życzę większej otwartości!

Kasia vel Jos.

PS Maku i Aku pozdrawiają z Żytomierza. Kolejny raz nasi twardziele biorą udział w Rajdzie Katyńskim. Podziwiam i zawsze będę ich podziwiać!

PS2 Dziękuję braciszkowie za dokarmianie toruńskimi pierogami!
LS 650'93 > SV 650s'06 > chwilowy urlop motocyklowy

josss@gazeta.pl
ODPOWIEDZ