regulacja napiecia łańcucha w GSX600F

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy On Road, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...

Moderator: bohas

Lukasz

regulacja napiecia łańcucha w GSX600F

Post autor: Lukasz »

W moje Suzi lanuch zaczyna zbyt mocno wisiec i przydaloby sie go delikatnie naciagnac. Czy moze mi ktos wyjasnic jak to zrobic w GSX600F ('93)?
maciek

Post autor: maciek »

No to masz zeczywiście poważny problem, myśle że najlepiej to sprzedaj fóre i kup sobie drugą z naciągnietym łańcuchem :lol: :lol:
Gość

Post autor: Gość »

A powiedz, jak Ty wyczytales to, ze ja robie z tego problem??? Nie ma to jak czytac ze zrozumieniem i nie dorabiac ideologii.

Dzieki - obejdzie sie juz bez Twojej pomocy - a Tobie zycze bezawaryjnych wycieczek - skoro z Ciebie taki zadufany mechanik.


PS> juz chyba wiem, dlaczego wszystkie Suzuki, ktore ogladalem w Olsztynie byly w tak beznadziejnym stanie - widocznie wszyscy stosuja sie do Twojej zasady ze "sprzedawaniem fóry".
maciek

Post autor: maciek »

Sory że Cię uraziłem ale nie myślisz żę to apsorwujący temat, pozatym mało prawdopodobne aby komuś się chciało opisywać jak to trza odkręcić głównąśrubę od koła i podkręcić dwie nakrętki na wachaczu,

A jeśli chciałbyś faktycznie żeby ktoś z właśćcieli gsx-f pomógł Ci w tym temacie to na pisz w dziale "Super sportT" bo tu raczej żaden z nich nie zagląda.


A co do stanu motocykli w Olsztynie to tego nie zkomentuje najwyrąźniej oglondałeś nie te motocykle które powinieneś.


ps żaden ze mnie mechanik ale podciągnięcie luźnego łańcucha to .........
Gero
BS Brother
BS Brother
Posty: 363
Rejestracja: czw, 22 kwie 2004, 10:05
Województwo: -

Post autor: Gero »

Witam


Mysle że nie ma na tym forum nieciekawych tematów lub mało apsorbujących , pozatym gdyby nie był apsorbujący to bys nie odpisywał . Łukasz jest Gościem i może pytać o co chce tak mi się wydaje , a co do działu myśle że jak najbardziej prawidłowo .

Łukasz ,mi pomógł wyjasnić jak sie naciaga łancuch Przemek zreszta sam go też naciągał zwróc sie do niego napewno Ci pomorze
to jest link do jego danych :
http://www.bractwo-suzuki.pl/forum/prof ... ofile&u=82

Pozdrawiam
pije tylko dwa razy
kiedy pada lub nie pada .
Przemek
BS Brother
BS Brother
Posty: 992
Rejestracja: ndz, 23 maja 2004, 19:04
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Przemek »

Odpowiadam tak późno bo urlopowałem 14 dni. Odkręć śrubę mocującą oś i naciągaczami znajdującymi się z tyłu na wahaczu raz jednym raz drugim naciągaj łańcuch aż będzie mieł zwis około 3 cm. Dokręć oś. Wazne: pomietaj !!!! Sprawdź na naciągaczach i wachacu równą ilość naciętych kresek. Powodzenia. :D
ODPOWIEDZ