Jakie crash pady?

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy Super Sport, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...

Moderator: Emil

Loop

Re: Jakie crash pady?

Post autor: Loop »

Rostwór pisze:
Loop pisze:
Vais pisze:A ja mam goscia ktory toczy crashy do wszystkich modeli nawet specjalne zamowienia , długosc, grubosc ,co sobie zyczysz ,materiał jakis tam ,nie wiem dokładnie co to,ale po ostatniej glebie moge napisac ze bardzo dobrze sie sprawił ,ochroniły co miały ochronic.
Koszt to 100pln a nie jak za orginały 200 lub 300.
Po glebie piszesz do niego i toczy jedna sztuke po super cenie,wiec nie widze potrzeby przepłacac tylko po to zeby na crashu byla napisana nazwa firmy.
Dokladnie z tego samego zalozenia wyszedlem i zrobilem moim znajomym i sobie crashe "na miare" u siebie w firmie :mrgreen:
niestety często samoróbki dobrze tylko wyglądają i moga być nawet z dobrego materiału, lecz przy prawdziwej wywrotce, okazuje się, że sa za długie/krótkie, źle przejmują siły i mogą narobić nawet więcej bałaganu niż pożytku.. oczywiście nie mówię, że zawsze tak musi być.
A ja swoje wykonalem bazujac na konstrukcji doswiadczonego producenta (podtoczenie w miejscu przykrecania crash pada do ramy, proporcje "pelnego" do wybrania, itd.) wydluzajac go nieznacznie (doswiadczalnie), a zycie zweryfikowalo (w zasadzie to dwoch moich kolegow na torze :mrgreen: ), ze wypelnily swoje zadanie tak, jak tego oczekiwalem :mrgreen:
Gdyby ktos potrzebowal pomocy w tej sprawie, to prosze o kontakt - zobaczymy, co sie da zrobic.
Emil
Moderator
Moderator
Posty: 4258
Rejestracja: pt, 13 sty 2006, 23:18
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa/okolice ("na wschód, tam gdzie cywilizacja")
Polubił posty: 1
Otrzymane Polubienia: 9

Re: Jakie crash pady?

Post autor: Emil »

temat samoróbek uwazam za wyczerpany :angry_smile:

(chyba ze ktos ma cos na prawde sensownego do dodania)
pozdrawiam,
Emil

. . gix 1.6 . . . Duża moc nie zwalnia od myślenia . . . było i się zmyło, jest pomarańczowo-czarny robal
adu
BS Brother
BS Brother
Posty: 1628
Rejestracja: czw, 2 lut 2006, 01:10
Województwo: łódzkie
Lokalizacja: Opoczno

Re: Jakie crash pady?

Post autor: adu »

Puig się wygina, a nawet i się łamie :/
Moim zdaniem najlepsze crashe to Top Block http://www.top-block.com/index.php i Womet-Tech http://womet-tech.pl/
J... mustangówka 50, XF650 Freewind, K... ER-6F, GSX-R 1000, B... F700GS, GSR600, GSR750, B... R Nine T
ODPOWIEDZ