A teraz juz mniej wesolo :/

Dział dla Braci z województwa wielkopolskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.
ODPOWIEDZ
Franz

A teraz juz mniej wesolo :/

Post autor: Franz »

Wczoraj, bo pewnie nie wszyscy wiedza mial dosc powazny wypadek Hamer ten od B12.
Jadac dosc liczna ekipa niedaleko Slupcy najechali wszyscy na wleczacego sie fiata uno nie sa mi znane wszystkie okolicznosci wiem tylko, ze innym sie udalo a Hamerowi nie i uderzyl w tyl uno przy znacznej predkosci.Motocykl i Uno - kasacja. Hamer niestety nie wyszedl bez szfanku i ma dosc powazne obrazenia ciala.Dzisiaj zostanie przewieziony ze szpitala ze Slupcy do Konina. Wiec mozna go odwiedzac jesli ktos sie poczuwa jednak proponuje troche odczekac bo jest przed operacja reki ktora odbedzie sie najprawdopodobniej dzis, no i wogole rzeski to on nie jest niestety :( W miare uplywu czasu bede wiedzial wiecej co z nim i wogole. Jak ktos chce wiedziec wiecej to osobiscie do mnie prosze.

Zdruffka i uwazajcie na siebie. Myslec ludki Myslec.

przypomnialo mi sie takie madre zaczytane kiedys powiedzenie

"Twoja umiejetnosc hamowania daje ci prawo do predkosci"

przemyslcie to sobie.

jeszcze raz zdrowia wam i hamerowi przede wszystkim.
panika

Post autor: panika »

witam Strasznie mi przykro że naszego hamera to spotkało Hętnie go odwiedzę a morze razem pujdziemy????????Franc czekam na fona od ciebie Pamiętajmy są rżniwa i po drogach włuczy się cała masa nie oświetlonych pojazdów Pozdrawiam wszystkich panika
Przemek
BS Brother
BS Brother
Posty: 992
Rejestracja: ndz, 23 maja 2004, 19:04
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Przemek »

Osobiście nie znam Hamera, ale z powodu tego przykrego zdazrzenia bardzo mi przykro.
Franz

Post autor: Franz »

Dzieki braciowie dzieki w Hamera imieniu.

jak was to interesowac bedzie to bede was informowal czy mu sie polepsza.

i Uwazac mi na siebie prosze.

zdruffka
panika

Post autor: panika »

Przemuś Hamer jak sama ksyfka wskazuje jest twardzielem w pełnym tego słowa znaczeniu Gumę zamyka całom od brzegu do brzegu Wierzę że szybko sie wyliże i niebawem go poznasz Gorąco pozdrawiam PANIKA
Przemek
BS Brother
BS Brother
Posty: 992
Rejestracja: ndz, 23 maja 2004, 19:04
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Przemek »

Przekażcie mu pozdrowienia z Warszawy. Do zobaczenia
Franz

Post autor: Franz »

Dobre wiesci
lekarze wykluczyli obawy ze zle bedzie z Hamerem, jest juz po komplekoswych badaniach i na szczescie jest ok. teraz juz tylko czas zanim sie wszystko zagoi zaleczy i zrehabilituje.

zdruffka
ODPOWIEDZ