Niebezpieczne czarne dziury.

Dział dla Braci z województwa łódzkiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: Shenson

ODPOWIEDZ
KrzYsiO
The Real One
The Real One
Posty: 376
Rejestracja: pn, 26 gru 2005, 15:11
Województwo: łódzkie
Lokalizacja: Łowicz

Niebezpieczne czarne dziury.

Post autor: KrzYsiO »

Witajcie.
dzis dane mi bylo pojezdzic troche po Lodzi i bylem zszokowany.Firmowy katamaran molo kol nie pogubil w niektorych miejscach.W Lodzi chyba sa najwieksze dziury w galaktyce(niektore po 30 40 cm glebokosci).
zgroza

pozdro
CB400F ,CB1 ,XV500 ,CB750C ,GSF1200S ,X11 ,VT1100 ,x11,R1100s,V-raptor-serce suzuki
http://www.bikepics.com/members/krzysiofm/
daab
BS Brother
BS Brother
Posty: 788
Rejestracja: śr, 28 sty 2004, 20:18
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gdańsk/Wawa

Dziury w Łodzi

Post autor: daab »

Zgadzam się z Tobą. W weekend byłem w Gdańsku, w niedzielę jeździłem po Warszawie ale to co zobaczyłem dzisiaj w Łodzi woła o pomstę do nieba. Takiego sera szwajcarskiego nie widziałem. A jechałem Brzezińską, Wojska Polskiego, Limanowskiego.
Na początku VZ 800 - 96
Później DL 650 - 04
Póżniej GSX 1300 R -
Obecnie też na S..... i z Japonii
musi88

Post autor: musi88 »

Hehe ja codziennie w drodze na uczelnie przez to przechodze! A rekordy w Lodzi bije (jakze trafna nazwa ;) ulica Traktorowa!! Doslownie dziury na cala szerokosc ulicy i nie da rady zeby je ominac :x W tyle nie sa glowne arterie miasta z Wlokniarzy na czele! Ale slyszalem ze maja ja robic na wiosne wiec szykuje sie nielada gratka na wiosne do posmigania! pozdro
voyteck

Post autor: voyteck »

Haha...
Daab to Ty prawdziwych łódzkich dziur nie widziałeś. Ulice o których piszesz to jeszcze pikuś w porównaniu z Łagiewnicką czy Świtezianki. Tu autobambusy 5km/h, slalomem, czasem przez kilkadziesiąt metrów pod prąd muszą jechać żeby nie zginąć na zawsze w czeluściach jednej z licznych, głębokich wyrw. Prawdziwy horror:/
Pozdrowienia z Krainy 1001 dziury.
KrzYsiO
The Real One
The Real One
Posty: 376
Rejestracja: pn, 26 gru 2005, 15:11
Województwo: łódzkie
Lokalizacja: Łowicz

Post autor: KrzYsiO »

voyteck trafiles w sedno wlasnie tam bylem i zastanawialem sie co te autobusy robia ale jak wjechalem na Switezianki to juz wszystko jasne.to tu powinien znajdowac sie autotraper :) facet zaoszczedzilby na budowie toru:)

przy okazji jeszcze male pytanie odnosnie auutostrady pod Strykowem-kiedy ma ruszyc i czy przypadkiem nie da sie tam wjechac wczesniej ?? - to dobry teren do przetestowania moto zanim ja otworza.
ma ktos moze jakies info?
CB400F ,CB1 ,XV500 ,CB750C ,GSF1200S ,X11 ,VT1100 ,x11,R1100s,V-raptor-serce suzuki
http://www.bikepics.com/members/krzysiofm/
voyteck

Post autor: voyteck »

Kiedy będzie gotowy autobahn Stryków-Konin tego najstarsi górale nie potrafią przewidzieć;) ...z tego co wiem to ciągle jakieś poślizgi mają. Wjechać się podobno da ale już jeden gościu śmiganie tam przepłacił życiem - ładna prosta, koło, piasek, barierka, ['] ...to jescze plac budowy jest.
musi88

Post autor: musi88 »

Tez bylem na autostardzie pare razy w czasie budowy i faktycznie dalo rade sie w kazdym miejscu wbic ale teraz wykopano rowy z jednej i z drugiej strony, wzdluz drogi i nie da rady zeby sie tam dostac. Byc moze przy jedynce lub gdzies na zjezdzie ale teraz nie bedzie takiej sytuacji zeby tak jak tamten kolo co zginal w wypadku, wjechac i narazic sie na niezbezpieczenstwo. Ale juz niedlugo bo podobno na wiosne otwarcie dosyc dlugiego kawalka drogi wiec bedzie gdzie posmigac. :twisted:
nemo491

Post autor: nemo491 »

Na wiekszosci Lodzkich ulic sa dziury i zawsze w tych samych miejscach.
Co sie zalata ,to sie zaraz podziurawi samo.
ODPOWIEDZ