Prośba o sprawdzenie Suzuki VL 1500 Intruder LC

Dział dla Braci z województwa wielkopolskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.
ODPOWIEDZ
krajek

Prośba o sprawdzenie Suzuki VL 1500 Intruder LC

Post autor: krajek »

Czy ktoś może mieszka nie daleko Baranowa? Albo miał już z firmą "MARCIN" PHU SZYMKOWIAK MARCIN do czynienia. Interesuje mnie oferowany przez nich Intruz 1500, link http://otomoto.pl/suzuki-vl-1500-intrud ... 14557.html
Jeśli miałby ktoś chwilkę i mógł go obejrzeć czy jest godny uwagi z góry dziękuję!
Hube

Re: Prośba o sprawdzenie Suzuki VL 1500 Intruder LC

Post autor: Hube »

Podjade I sprawdze. Dzwonilem dzis do goscia, ale nie odbieral. Bede jeszcze probowal, ale jesli nie odbierze to dopiero w poniedzialek.

Edit: Odebral. Jade.
Hube

Re: Prośba o sprawdzenie Suzuki VL 1500 Intruder LC

Post autor: Hube »

Prawie caly malowany, ale Bardzo porzadnie. Pidnozek prawy wyminiony na uzywle po szlifie. Sakwy cale I ladne. Wydech prawy po szlifie, ale ladnie zrobiony z nqkladka chromowana. Pozosrale chromy tez w.pieknym stanie. Calosc wyglada zdrowo I moja ocena jest pozytywna. Jechalbym na ogledziny. Nie znam poziomu cen introzow 1'5l, ale ten jest warty obejrzenia.

Pw. Wybqcz literowki, ale alko mje trzymje

Edit: Wersja na trzeźwo:

Motocykl po malowaniu w całości, ale malowanie bardzo porządne. Kilka ciekawych detali lakierniczych. Gościu prowadzi komis i stosunkowo niedużo wie o historii sprzętów. Intruz zaliczył glebę na prawą stronę (nie wiem czy jedną glebę). Prawy podnóżek wymieniony na "używkę". Stąd wnioskuję, że komuś, kto go naprawiał nie do końca zależało na przywróceniu sprzęta do stanu "salonowego". Sławny prawy wydech też nie wyglądał na nowy. Jak się tak ciężkie moto glebnie na prawicę wydech musi się pogiąć, a tu nie był pogięty tylko jakby wymieniony na lekko zarysowaną używkę. Rysa ta została przykryta chromowanym w miarę gustownym "czymś". Pomimo stanu powyglebionego całość prezentowała się porządnie. Miejsca, gdzie montowane są gmole (gmoli tu nie było) przy ramie nie uszkodzone. Silnika nie odpalaliśmy, bo moto znajduje się w śodku "salonu". Właściciel zapewniał, że silnik zdrowy. :) Szyba niska. Za niska. Nie chroni przed wiatrem. Sakwy w dobrym stanie. Badanie "na siłacza" czyli podniesienie opartego o podnóżek sprzęta i pomachanie kierownicą w prawo i lewo w celu zbadania łożyska główki ramy dało wynik pozytywny. Bardzo płynny ruch bez zgrzytów. Nie wiem, czy to badanie się przydaje, ale gdzieś widziałem w gazecie i wygląda kozacko. :)
Na żywo sprzęt robił lepsze wrażenie niż wynika z opisu.
Ostatnio zmieniony pn, 23 sty 2012, 12:13 przez Hube, łącznie zmieniany 2 razy.
krajek

Re: Prośba o sprawdzenie Suzuki VL 1500 Intruder LC

Post autor: krajek »

Dziękuję!
Lechul
BS Brother
BS Brother
Posty: 6332
Rejestracja: wt, 4 maja 2004, 12:27
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Re: Prośba o sprawdzenie Suzuki VL 1500 Intruder LC

Post autor: Lechul »

"Pozosrale" chromy i wydech prawy - nikt nie dorówna Hubie w czynieniu świata weselszym.
Wiesz Bro ile się naoglądałem tych fotek żeby znaleźć "wydech lewy" ??
Pozdróweczka :P

Sprzęt bardzo spory więc warto dociekać dlaczego "prawie cały malowany". Jak się taki mastodont porządnie wyrypał to żeby nie pociągnęło mu gdzieś głębiej.
PLATOS VIOLETEROS CLASIKOS CLASIKEROS
RF 900 R
-----------------------------------------
NIE JEŹDZIJ SZYBCIEJ NIŻ FRUWA TWÓJ ANIOŁ STRÓŻ !!
私は自分の守護天使が飛ぶより速く運転しない。
573 258 254
Obrazek
krajek

Re: Prośba o sprawdzenie Suzuki VL 1500 Intruder LC

Post autor: krajek »

Właśnie tego się obawiam... Też już oglądałem kilka sztuk i zawsze coś było nie tak... Ale kto szuka ten znajdzie :)
Hube

Re: Prośba o sprawdzenie Suzuki VL 1500 Intruder LC

Post autor: Hube »

Załączam wersję "na trzeźwo" jako EDIT poprzedniego posta. heh :)
sung
The Real One
The Real One
Posty: 254
Rejestracja: pn, 4 gru 2006, 22:28
Województwo: świat i okolice
Lokalizacja: Arnstein

Re: Prośba o sprawdzenie Suzuki VL 1500 Intruder LC

Post autor: sung »

W zwiazku z tym że kwestia jakości sprzętów u Marcina często powraca na innych forach, napisze tylko tyle że ; doradzam by Hube naprawdę dobrze przetestował te moto. Duży procent sprzętów ogladanych tam przez ludzi których znam to przegląd tego złomu który mają na zapleczu [ ladnie podanego].

No ,ale Hube nie da się zbyc byle gadką :) Pozdrawiam
A2 RH+
ODPOWIEDZ