witam

Dział dla Braci z województwa łódzkiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: Shenson

ODPOWIEDZ
Darek79
Śmigający inaczej...
Posty: 98
Rejestracja: śr, 1 mar 2006, 11:05
Województwo: -
Lokalizacja: Łódź

witam

Post autor: Darek79 »

Pomyślałem sobie, że przywitam się też w Bractwie Regionalnym (zrobiłem to już w ogólnym dziale "przywiatnia" czy jakoś tak), co by koledzy z Łodzi wiedzieli, że jest nowy, który chętnie przyłaczy się do przejażdżek! Właśnie zakupiłem nowego GS-a 500 (piękne ceny i piękne raty bez oprocentowania;), no i motorek niczego sobie) i nie moge się doczekać aż zaczne go docierać:). Z kasą na paliwo pewno będzie krucho ;), ale coś się wymyśli....
Pozdrawiam i mam nadzieję na wspólne wypady!
Darek
voyteck

Post autor: voyteck »

Witaj!
Fajnie, że łódzkie rośnie w siłę:) O spotkaniach pewnie już przeczytałeś więc zapraszamy ...nawet i dzisiaj koło 19.-20.
Do zobaczenia na trasie ...albo w Iron:)
musi88

Post autor: musi88 »

Czesc! Milo Cie widziec wlasnie razem z voyteckiem zauwazylismy ze jest nowy w naszym gronie. Dzisiaj jest spotkanie w Iron Horsie o 19.00 wiec goraco zapraszamy. Mozna by sie zapoznac i porozmawiac o nadzchodzacym sezonie :D Trzyamj sie tym czasem! Pozdro
Darek79
Śmigający inaczej...
Posty: 98
Rejestracja: śr, 1 mar 2006, 11:05
Województwo: -
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Darek79 »

Cholera nie miałem okazji tu wcześniej zajrzeć! Dzisiaj nie mogłem przybyć, ale za tydzień na spotkanko się pisze (o ile oczywiście będzie). Tyle, że o 20 kończe prace i w Ironie będe się mógł zameldować ok 20.20. Nie wiem ile tam zwykle siedzicie, ale mam nadzieję, że poczekacie. Pozdrawiam i wielkie dzięki za miłe przyjęcie! :D
keram

Post autor: keram »

Witaj.Spotkanie za tydzień będzie,tylko jeszcze dokładnie dogadamy się co do dnia.Pozdrawiam!
Do zobaczenia!
ODPOWIEDZ