Małe pytanoko

Dział dla Braci z województwa małopolskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: kicek

ODPOWIEDZ
daannoonn

Małe pytanoko

Post autor: daannoonn »

Cześć wam wszystkim ja mam takie pytanko gdzie by się można wkręcić do jakiegoś klubu ???????
Kuopiłem we wrześniu banditke 600 był to koniec sezonu także nawet nie myślałem o żadnym zlocie ale na wiosne z wielką chęcią spotkałbym się z ludźmi którzy se tak właśnie śmigają. Mieszkam niedaleko Oświęcimia. z zapałem czekam na odpowiedźi :D :D !!!!! naraźie DO WIOSNY (TRZEBA MASZYNKE WYPRUBOWAĆ :twisted: :twisted: )
Lechul
BS Brother
BS Brother
Posty: 6332
Rejestracja: wt, 4 maja 2004, 12:27
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: Lechul »

Witam !! Teraz to mnie rozwaliłeś na maksa !!!!
Najbliższy klub dla Ciebie to chyba będzie Unia Oświecim :wink:
Rozejrzyj sie wkoło chłopie. Jesteś na stronie BRACTWA SUZUKI !!!! :angry_smile: :angry_smile: !!!!
Czego jeszcze potrzebujesz ?? Przecież ludzie tutaj to posiadacze motorów, którzy na dodatek nimi jeżdżą :moto:
Wystarczy tylko, że do rozpoczęcia sezonu zorientujesz się czy łatwiej Ci umawiać się z Małopolską czy Śląskiem bo mieszkasz akurat na granicy tych regionów.
Więc zacznij jeszcze raz i proponuję zrób to od przywitania w dziale do tego przeznaczonym a potem zapoznaj się z obowiązującymi tu zasadami.
Pozdrawiam.
PLATOS VIOLETEROS CLASIKOS CLASIKEROS
RF 900 R
-----------------------------------------
NIE JEŹDZIJ SZYBCIEJ NIŻ FRUWA TWÓJ ANIOŁ STRÓŻ !!
私は自分の守護天使が飛ぶより速く運転しない。
573 258 254
Obrazek
Ewik
Naciagacz Łańcucha
Posty: 179
Rejestracja: pn, 30 sty 2006, 11:20
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Krakow
Kontakt:

Post autor: Ewik »

23.04.2006 - polski ruch motocyklowy rozpoczecie sezonu Jasna Gora 2006 /www.motowyprawy.krv.pl/
22-04.2006 - rozpoczecie sezonu http://www.otwarciesezonu.com.pl/
Bemowo...
na razie tyle pewnych miejsc.
daannoonn

Post autor: daannoonn »

dzięki za propozycje

pozdrawiam
ODPOWIEDZ