Potrzebuje info :)

Dział dla Braci z województwa wielkopolskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.
ODPOWIEDZ
VOYTEK

Potrzebuje info :)

Post autor: VOYTEK »

Witam Wielkopolskie :)
Mam dwie sprawy do wiary z Poznania i okolic.
Pierwsze to czy ktos moze polecic solidny warsztat do serisu moto, brader ma Bandziora (od paru tyg) :) i chce koniecznie dac do sprawdzenia, zeby mu gazniki sprawdzili zaworki itp. Bandzior z 2006 z przebiegiem okolo 18tys.
Druga sprawa to potrzebuje info na temat jakiegos domkow, osrodka wypoczynkowego cos w tym stylu, zeby mozna wynajac lokum dla dwoch par a moze tylko jedna bedzie, w okresie 25/09 do 29/09/12 :). Jak by ktos jakies namiary podal na nie drogie miejscowki w okolicach Poznania. Kiedys bylem na weselu w jakim osrodku ale nie pamietam nazwy, wiem ze byl tam hotel i domki do wynajecie i chyba w lesi, tyle pamietam :lol: .
A tak na powaznie to dziekuje z gory za jakakolwiek informacje.
Pozdrawiam
Voytek
Piniu
Śmigający inaczej...
Posty: 777
Rejestracja: pn, 1 sty 2007, 21:37
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Potrzebuje info :)

Post autor: Piniu »

Co do serwisu to polecam mechanika z ul. Opolskiej koło salonu Adam Motocykle albo mobilny serwis z dojazdem do domu
http://msm.hostpower.pl/ Gdybyś chciał drobne naprawy, wymiany świec, oleju itp to mam kumpla który ogarnia takie tematy po godzinach w okolicy stadionu Lecha.
Vais

Re: Potrzebuje info :)

Post autor: Vais »

A co do wypoczynku to chyba osrodek z zakonczenia bedzie idealny,mozesz przyjschac kilka dni wczesniej i zalapiesz sie

Patrz w propozycjach temat zakonczenie

Pozdr

Ps. W weekend bawimy sie na rockingham moze wpadniesz?
VOYTEK

Re: Potrzebuje info :)

Post autor: VOYTEK »

Ok dzieki Piniu za info przekaze to braderowi, tak jak pisalem potrzebny ktos kto ogarnia gazniki i zaworki, a podstawowy serwis to sam ogarnia :).

Dzieki Marku za propozycje, ja wiem ze jest imprezka z zakonczenie jest, tylko to nie ja sie wybieram do Polandu tylko znajomi angole i dlanich czegos szukam. A co do rockingham to jak mi nic nie wyskoczy nie spodziewanego to w niedziele bym wpadl.
Pozdro Pany i dzieki za info.
Vais

Re: Potrzebuje info :)

Post autor: Vais »

w niedziele juz nas nie bedzie,latamy piatek i sobota
ODPOWIEDZ