Zimowy sen w Małopolskim

Dział dla Braci z województwa małopolskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: kicek

ODPOWIEDZ
Grzechu

Zimowy sen w Małopolskim

Post autor: Grzechu »

Witajcie Bracia. Rozumiem, że ta cisza powodowana jest wszechogarniającą nas zimą - no cóż my w Małopolsce z tą porą roku mamy najbardziej chyba przechlapane i najłatwiej jest nam zapaść w zimowy sen. Pozdrawiam wszystkich Braci z południowych rejonów naszego pięknego kraju. No i niechaj wiosna nadejdzie czym prędzej :D
DOMEL

Post autor: DOMEL »

Witam :D
dobrze godosz! tutaj taka Cisza ze az strach pomyslec :cry: ,czyzby tylko 3 sprzeciki był w małopolsce :?: !!! Czekamy do wiosny i tylko to nas trzyma przy zyciu ;-)

Pozdro dla obecnych na forum i tych nieobecnych! :D
Grzechu

Post autor: Grzechu »

Drodzy Bracia "Małopolanie" czyżby nas było tak malutko :( Odezwijcie się...- jak dajecie rade w te zimowe dni bez :moto: ? Pozdrawiam wszystkich i mam nadzieje że się spotkamy na trasie :D
koziu3310

Post autor: koziu3310 »

Witam!
Nie jest nas aż tak malutko... :wink: Tylko coś mało się ludzie odzywaja..
Jakoś sobie daje rade, przynajmniej raz na tydzień schodze do garażu popatrzec na moja dzidzię :P
A poza tym... mogłaby juz sie skończyc ta zima! :evil: :evil: :evil:
Chyba trzeba jakąs marzanne utopić albo coś w tm stylu :twisted:
Grzechu

Post autor: Grzechu »

Cześć Koziu.
Miło pogadać z kimś z regionu...Zazdroszczę Ci że możesz tak często odwiedzać maszynę. Ja garażuję motorek w Zakopcu a pracuję i mieszkam w Krakowie. Zwykle w weekendy jestem w górach ale ostatnio się nie składa :( Fajnie byłoby jakby się odezwało więcej Suzukowców z Małopolski ! A zimy to już mam serdecznie dosyć!!!!!!!

Ps. z tym topieniem marzanny to masz zupełną rację ! :evil:
DOMEL

Post autor: DOMEL »

Witam! Jestem z wami Ziomale ! Trzymajcie się i zimie się nie dajcie ! juz niedługo WIOSNA! Damy RADE! :P
daannoonn

Post autor: daannoonn »

Może troszke puźno ale ważne że się chyba odezwe, ale trzeba wreście po tym długim źimowym śnie odpalić i przepalić nasze maszynki. Mam nadzieje że was spotkam w najbliższym czasie,a szczególnie na tym tzw spotkaniu który ma być dopiero w Bielanach 1,2,3maj :/ szkoda że tak puźno odniedawna jestem w tym bractwie bo w rzeczywistości suzu baditke posiadam od września !!!!
do zobaczenia na traśie :))))
Ewik
Naciagacz Łańcucha
Posty: 179
Rejestracja: pn, 30 sty 2006, 11:20
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Krakow
Kontakt:

zimowy sen

Post autor: Ewik »

ja czekam jak to biale badziewie splynie :evil: , jak wreszcze bede mogla wyprowadzic maszyne przed garaz.. :lol: .no i mala traska dla rozgrzewki...a jakby ktos z braciszkow chcial pogadac to jaki problem mam garaz na Pradniku czerwonym..zawsze mozna sie tam spotkac... :wink:
oprocz tego bedzie rozpoczecie sezonu w Mnikowie wiec tam tez bedzie mozna spotkac innych warjotow jednosladowcow :D
daannoonn

Post autor: daannoonn »

EWIK a kiedy ma być to spotkanie w Mnikowie ????
Ewik
Naciagacz Łańcucha
Posty: 179
Rejestracja: pn, 30 sty 2006, 11:20
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Krakow
Kontakt:

Post autor: Ewik »

jak bede miec 100 % pewnosc podam ...na razie wiem, ze kwiecien okolo 22 :) dlatego nic o tym nie mowilam
Grzechu

Post autor: Grzechu »

Fajnie że coś ruszyło w Małopolskim - taka jakaś długa cisza była!? Widzę że wszyscy mają już serdecznie dosyć tego co dzieje się za oknem !!!!!! Ja jak dziś zobaczyłem że pada śnieg - szlak mnie mało nie trafił :furia: Niech się to wreszcie skończy...i jazda na moto! Pozdrawiam wszystkich Małopolan :D
DOMEL

Post autor: DOMEL »

Witam was Ziomy :lol: ! dokładnie cos tu sie ruszyło,az cieplej się zrobiło :D A o zimie to mi sie juz nawet nie chce myslec a co dopiero pisac! :D byle było sucho, troszke ciepło na nasze suczki i jazda, he he Pozdrawiam i do zobaczonka gdzies... 3m-cie sie! :D
daannoonn

Post autor: daannoonn »

Grzechul nieprzejmuj się bo nie tylko ciebie ale pewnie i wszystkich szlak chciał trafić jak wciąż widzisz coraz większą warstwe puchu, no cóż trzeba poczekać, ale jak już nadejdzie pora to sobie urzyjemu tych przyjemności. hehehe Pozdrawiam myśle że się spotkamy jaknajprędzej !!!!!!!!!
ODPOWIEDZ