Wymarli....

Dział dla Braci z województwa zachodnio-pomorskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: FUTEK

Abe

Post autor: Abe »

25 tez mi nie pasi, ale kwiecien bedzie ok. Czekam
adu
BS Brother
BS Brother
Posty: 1628
Rejestracja: czw, 2 lut 2006, 01:10
Województwo: łódzkie
Lokalizacja: Opoczno

Post autor: adu »

Odzywa się Mazowsze :)
W kwietniu prawdopodobnie do Was zajrzę na jakąś rybkę :) I nie odmówię oczywiście jakiegoś piwka w gronie BS :)
Także chłopy do roboty i zbierać Braci i Siostry! :)
J... mustangówka 50, XF650 Freewind, K... ER-6F, GSX-R 1000, B... F700GS, GSR600, GSR750, B... R Nine T
Filet

Post autor: Filet »

Masz jak w banku "adu".
Jak tylko cos sie zacznie dziac, bedziesz powiadomiony!

w kwietniu moze temp.pojdzie na "+" i wyciagniemy sprzety...milo by bylo. :jump:
adu
BS Brother
BS Brother
Posty: 1628
Rejestracja: czw, 2 lut 2006, 01:10
Województwo: łódzkie
Lokalizacja: Opoczno

Post autor: adu »

Filet jeśli już, to ,,powiadomionA" a nie ,,powiadomiony"! :twisted: Jestem babą!!! :wink:
PeeSik: Dzięki za odzew :) I czekam na jakiś znak-sygnał
J... mustangówka 50, XF650 Freewind, K... ER-6F, GSX-R 1000, B... F700GS, GSR600, GSR750, B... R Nine T
hikor

Post autor: hikor »

No to ja wnioskuję o podawanie propozycji lokalu, w którym się spotkamy. Obiecuję każdy sprawdzić komisyjnie ;)
Moja propozycja: Tawerna na Bohaterów Warszawy (Adu, to ukłon w Twoją stronę :) ).
Filet

Post autor: Filet »

ups.....adu :oops:
Jak tylko cos ustalimy damy znac na 100%.
Co do knajpy - "Tawerna" OK, choc "Boston" czy "Columbus" tez moze byc wpisany na liste.
adu
BS Brother
BS Brother
Posty: 1628
Rejestracja: czw, 2 lut 2006, 01:10
Województwo: łódzkie
Lokalizacja: Opoczno

Post autor: adu »

hikor pisze: Moja propozycja: Tawerna na Bohaterów Warszawy (Adu, to ukłon w Twoją stronę :) ).
Jak wywalczę coś w Rządzie w sprawie naszych ,,beznadziejnych dróg", to wtedy Ci BOHATEROWIE będą adekwatni :)

Filet nie przejmuj się! Już jestem przyzwyczajona do takich wpadek :) W końcu motocyklistów jest więcej niż motocyklistek i zazwyczaj każdy facet myśli kategoriami wyłącznie skierowanymi na płeć męską. Ale teraz mam nadzieję, że będziesz pamiętał, że Adu to ,,motomanka" :mrgreen:
J... mustangówka 50, XF650 Freewind, K... ER-6F, GSX-R 1000, B... F700GS, GSR600, GSR750, B... R Nine T
jaca

Post autor: jaca »

oj filet, filet.......wpadka :oops: :oops: :oops:
już wiem, kto pierwszy stawia piwo na otwarciu sezonu w Ustroniu... :wink:

pozdro,
jaca
adu
BS Brother
BS Brother
Posty: 1628
Rejestracja: czw, 2 lut 2006, 01:10
Województwo: łódzkie
Lokalizacja: Opoczno

Post autor: adu »

jaca pisze: już wiem, kto pierwszy stawia piwo na otwarciu sezonu w Ustroniu... :wink:
he he jestem świadkiem :mrgreen:
J... mustangówka 50, XF650 Freewind, K... ER-6F, GSX-R 1000, B... F700GS, GSR600, GSR750, B... R Nine T
Filet

Post autor: Filet »

no tak, wpadka okrutna :plask:

Jak tylko zdolam byc na otwarcie sezonu (uwarunkowane praca) macie PIFKO :piwko2: jak w banku.
:spoko:
Jak wywalczę coś w Rządzie w sprawie naszych ,,beznadziejnych dróg", to wtedy Ci BOHATEROWIE będą adekwatni
walcz, walcz.....!!!!!!! :crime:

pzdr.
ODPOWIEDZ