Jazdy testowe Suzuki w najbliższy weekend. 13-14.10.2012

Dział dla Braci z województwa dolnośląskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: Pushkin

ODPOWIEDZ
DiElektryk
Naciagacz Łańcucha
Posty: 238
Rejestracja: wt, 11 sie 2009, 18:36
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Jazdy testowe Suzuki w najbliższy weekend. 13-14.10.2012

Post autor: DiElektryk »

Dziś otrzymałem informację o kolejnym weekendzie w salonie suzuki. Jazdy testowe odbywają się w sobotę oraz niedzielę w godzinach od 10 do 18. Ostatnim razem należało wpłacić kaucję przed jazdą niestety nie wiem jak wysoka kaucja będzie tym razem.
było Jajo 600, jest SiBiaR F4 + wycieczkowóz DL650

tel. 794 749 776
Alarmy, CB Radia, Xenony i inne zabawki :)
KABOauto.pl
karpi

Re: Jazdy testowe Suzuki w najbliższy weekend. 13-14.10.201

Post autor: karpi »

W którym salonie mają odbyć się te jazdy?
Jacek
Moderator
Moderator
Posty: 1715
Rejestracja: ndz, 5 lis 2006, 20:13
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Jazdy testowe Suzuki w najbliższy weekend. 13-14.10.201

Post autor: Jacek »

Na Kamiennej w PolMotors.
RM-Z 250 + GM500
tel. 502 341 006
karpi

Re: Jazdy testowe Suzuki w najbliższy weekend. 13-14.10.201

Post autor: karpi »

OK, dzięki.
Wybiera się może ktoś z Was?
Jacek
Moderator
Moderator
Posty: 1715
Rejestracja: ndz, 5 lis 2006, 20:13
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Jazdy testowe Suzuki w najbliższy weekend. 13-14.10.201

Post autor: Jacek »

Ja bym się jutro wybrał i do Suzuki i gdzieś polatać troszkę. Są chętni?
RM-Z 250 + GM500
tel. 502 341 006
Hube

Re: Jazdy testowe Suzuki w najbliższy weekend. 13-14.10.201

Post autor: Hube »

DiElektryk pisze:Ostatnim razem należało wpłacić kaucję przed jazdą niestety nie wiem jak wysoka kaucja będzie tym razem.
Wybaczcie OT, ale czy to nie takie "polskie" I mega zasciankowe, ze dealer proponuje jazde testowa, ALE musisz wplacic kaucje i jak wy#$@dolisz w drzewo to ci przepada. No tragedia. To jakbys szedl do dealera audi I przed jazda testowa mial polozyc 10 kola, bo jakby cos, to pan wie... No krew mnie zalewa.
Jacek
Moderator
Moderator
Posty: 1715
Rejestracja: ndz, 5 lis 2006, 20:13
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Jazdy testowe Suzuki w najbliższy weekend. 13-14.10.201

Post autor: Jacek »

Hube pisze:Wybaczcie OT, ale czy to nie takie "polskie" I mega zasciankowe, ze dealer proponuje jazde testowa, ALE musisz wplacic kaucje i jak wy#$@dolisz w drzewo to ci przepada. No tragedia. To jakbys szedl do dealera audi I przed jazda testowa mial polozyc 10 kola, bo jakby cos, to pan wie... No krew mnie zalewa.
Jak testowałem Hayke (był taki epizod niedawno, ale mi przeszło) to kazali dwa tysie zostawić. Tłumaczyli się "udziałem własnym" w ubezpieczeniu. Zadzwoniłem do Suzuki Polska aby potwierdzić info i dostałem odpowiedź, że to sprawa dealera czy pobiera kaucję czy nie.
Pomijam fakt, że ten udział własny to można "doubezpieczyć" ale zastanawia mnie podejście Suzuki Polska do klienta. Generalnie maja w "poważaniu" co dealer wyczynia i jak to wpływa na opinię i jakość marki. Jak testowałem motocykl na literę H i na literę Y to odbyło się bez kaucji a Pan od motocykla na literę Y to chciał mi na cały dzień dać pod warunkiem, że wezmę motocykl w sobotę.
Ale nie jest tak źle, bo jak chciałem testować motocykl angielskiej marki na literę T to, na początku kazali zapłacić za testowanie (zgodziłem się) potem mnie olali a na końcu opierdolili. Serio.

Wracając do tematu, to dziś objechałem sobie góry samotnie - POLSKA ZŁOTA JESIEŃ!!! Pięknie!
RM-Z 250 + GM500
tel. 502 341 006
Robert
Po drugiej stronie Mocy
Po drugiej stronie Mocy
Posty: 1243
Rejestracja: pn, 9 lip 2007, 20:19
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Wrocław

Re: Jazdy testowe Suzuki w najbliższy weekend. 13-14.10.201

Post autor: Robert »

Niemiecka marka daje moto do testów bez jakichkolwiek opłat czy kaucji z pełnym zbiornikiem wachy. Oddajesz po kilku godzianch moto i jedyne co sprawdzają, to ewentualne szkody. Może tak to powinno wyglądać ??
świat należy do nas ...

R1200

604 995 636
GG 4422595
KROPEK
Moderator
Moderator
Posty: 6414
Rejestracja: ndz, 7 lis 2004, 14:06
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Kozielec gm. Dobrcz
Polubił posty: 15
Otrzymane Polubienia: 18

Re: Jazdy testowe Suzuki w najbliższy weekend. 13-14.10.201

Post autor: KROPEK »

Byłem 2 razy u Toruńskiego dealera Suzuki na jazdach testowych i nic się nie płaciło tylko kwitu trzeba było sporo wypisać, można ? Można !!
Po całej gamie szybkich Suzuki przyszedł czas na moto dla starszego pana 🥸
B.....jednoślad R1250GS Triple Black
512 272 500
ODPOWIEDZ