MOZE NOWY SKLEP????

Dział dla Braci z województwa pomorskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: motorynka

ODPOWIEDZ
MAJAS

MOZE NOWY SKLEP????

Post autor: MAJAS »

WITAM ZAINTERESOWANYCH :lol:


MAM ZAMIAR OTWORZYC SKLEP Z AKCESORIAMI NA UL. POLANKI

SKLEP JUZ JEST
POTRZEBA MI TYLKO DOBREJ RADY CO NA POCZATEK ZEBY NIE PIER... WTOPY
CZEKAM NA WASZE PROPOZYCJE I POZDRAWIAM
DO ZOBACZENIA W GREEN PUBIE
gruby

Post autor: gruby »

hej hej ...

prosze nie krzycz na nas ...
co do sklepu to cięzka sprawa, zeby wejsc w rynek musisz miec dobre rzeczy za niskie ceny ...

poza tym cięzko jest oczekiwać wymiernych efektow w tej branży ze względu na nasz klimat ... szczególnie jak nie masz zamiaru miec serwisu ...

mozesz sprobowac dogadac sie z POLO zeby sprowadzac rzeczy od nich ... bedzie konkurencja dla Louisa

ps... podaj adres sklepu :)
Broda
Lajtowy Motonita
Posty: 579
Rejestracja: wt, 6 wrz 2005, 09:52
Województwo: -
Lokalizacja: WARSZAWA/3miasto

Post autor: Broda »

Witam MAJAS!!:)
potwierdzam co mówi Gruby, cieżko bedzie Ci sie z przebiciem... no ale zycze powodzenia ;)
Lokalny diler opium
opium*-bo motocykl jest jak narkotyk
MAJAS

SORRY

Post autor: MAJAS »

sorry za tego cas locka ale wylalo mi sie piwko na klawisze i wlasnie cos sie zakleilo ale juz jest ok


---GRUBY
masz racje może z POLO sie dogadam i wezme ich przedstawicielstwo bo mam tam paru znajomych

dzieki za rade :wink:
gruby

Post autor: gruby »

mam jeszcze jeden pomysł dla Ciebie ... żeby zaistnieć i utrzymać sie na rynku ...

większość z nas kojarzy pewnie coś takiego jak MotoTarg - generalnie kupić tam można markowe rzeczy po bardzo niskich cenach ...
polega to na tym, że sprzedajesz rzeczy które są poza kolekcją, drugiego gatunku, z drobnymi wadami materiałowymi .. np takie 4-letnie, wciąz nowe i nie uzywane ...
coś w stylu tego co prowadzi gościu z Mikołajek Pomorskich ...

nie jestes oficjalnym dealerem i tyle ...
dadeq

Post autor: dadeq »

pomysl Grubego ... no popieram taki pomysl na calej linii.
teraz jak chcialem kupic kurtke, spodnie i kask musialem jechac az do Malborka - maja tam swietne ceny a towar jest pierwszej jakosc i nowy. kupuja u zachodnich sasiadow na wyprzedazach itd i maja baaaardzo duzy wybor.
jakbys mial cos podobnego to napewno powiazalbys koniec z koncem ;) a swoja droga wiem ze niedlugo bedzie taki sklep w 3miescie...wiec sie spiesz ;)
Macias
BS Brother
BS Brother
Posty: 2030
Rejestracja: śr, 8 mar 2006, 21:12
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Straszyn SUZUKI Squad

Post autor: Macias »

najwzniejsze to dobre marki i niskie ceny jak napisal Gruby! jednak w trojmiescie istnieje juz troche sklepow i serwisow, z ktorymi (a na pewno z jakims wybranym) kazdy jest powiazany w jakis sposob! popieram wspolprace z Polo, ale na poczatek najwazniejsza jest dobra reklama!! a jeszcze lepsze jest zaproszenie jakiejs znanej osoby (oczywiscie zwiazanej z motocyklami) w Polsce i z Polski- kogos z wyscigow naprzyklad czy cos:) dla jeszcze lepszej reklamy (moze zgodzi sie byc na zdjeciu reklamujacym Twoj sklep)!!
pozdrawiam i zycze powodzenia w prowadzeniu interesu!!
Kiedy siedze na maszynie, totalny czuje luz...

MZ ETZ 251
Bandit 600N '98-sprzedany
SV 1000S '03 + Yoshi TriOwal-sprzedany
Hayabusa K8 + TwoBrothers-sprzedany
Hayabusa K9-sprzedany
kom: 505-173-368.
awful

Post autor: awful »

wszyscy wiedza,ze dobre marki i niskie ceny::P ale to przecież nie jest proste...bo na starcie trzeba by mieć horrendalne pieniądze,zeby zrobic takie zamówienie u producenta,zeby znizka u niego była sensowna- indywidualnie cięzkie do osiągnięcia.

wiecie czego mi brakuje w 3miescie? kogos realizującego zamowienia ze strony louisa, bo np klasa dorzuca marze do tego, podczas gdy na alelgro pełno jest gości, którzy jeszcze obniżają ceny ponizej cen katalogowych.


pomysł na 'nowe -ale -posezonowe' też jest niezły.

ponadto ja bym się dogadał z innymi sklepami- najlepie sąsiednich wojewodztw i robił zbiorowe zamówienia- większe zamówienie-większa znizka, a ze województwo sąsiednie- to moze da sie dogadać...


taka dygresja: skąd u polaków taka samodzielność? moze kojarzy się z socjalizmem i wszystkim wspolnie,ale efekt tego jest taki,ze kazdy sobie rzepke skrobie- indywidualne zamówienia=wyzsze koszta=wyzsze ceny (a efekt,ze czasem bardziej sie opłaca sprowadzic z zagranicy;p).
dlatego w niemcowie czesto mozna kupic rzeczy z polski taniej niz u nas- bo tam ilustam sprzedawców sie zbiera,robi zamówienie a potem dzielą towar...
kupą panowie, kupą-kupy nikt nie ruszy.
ODPOWIEDZ