Bandit 1200 brak góry...

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy On Road, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...

Moderator: bohas

Lechul
BS Brother
BS Brother
Posty: 6332
Rejestracja: wt, 4 maja 2004, 12:27
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Re: Bandit 1200 brak góry...

Post autor: Lechul »

nikon pisze:przy okazji, zniknal mi awatar..
Nic samo się nie dzieje. Sprawdź ustawienia profilu albo wstaw nowy.
PLATOS VIOLETEROS CLASIKOS CLASIKEROS
RF 900 R
-----------------------------------------
NIE JEŹDZIJ SZYBCIEJ NIŻ FRUWA TWÓJ ANIOŁ STRÓŻ !!
私は自分の守護天使が飛ぶより速く運転しない。
573 258 254
Obrazek
JONy
Zmieniacz Żarówek
Posty: 109
Rejestracja: śr, 15 maja 2013, 20:12
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Magnuszew

Re: Bandit 1200 brak góry...

Post autor: JONy »

Dzięki Bracia... dało mi to jakiś obraz tego moto. Ogólnie to lubię drobne modyfikacje bardziej lanserskie niż konkretna ingerencja w oryginał,bo przeważnie na dłuższą metę to się mści...
Co do tego B12 to nie mogłem opędzić się od swojego kumpla z pracy jak go zobaczył... Dla niego jest rewelacja! Ostatnio jeździł ER5... :)
Były Bandziory ...
bini
The Real One
The Real One
Posty: 590
Rejestracja: pn, 21 lip 2008, 09:49
Województwo: mazowieckie

Re: Bandit 1200 brak góry...

Post autor: bini »

Ja w swoim b12 wywaliłem z airboxa taką gumową zwężkę plus wydech przelot, regulacja i synchro itd na seryjnym filtrze powietrza... efekty dla porównania: jazda z kufrem 23.5km/h teraz 27.0km/h plus jeszcze kilka km/h pod manetką. bez kufra jeszcze nie próbowałem ale będzie zdecydowanie szybciej. aaa i spalanie troszkę niższe mi wyszło :D
jakbyś chciał pożyczyć wakuometr (slupkowy) ewentualnie porównać osiągi moto daj znać na priv :)
Suzuki GSF 1200s k6 Bandit
JONy
Zmieniacz Żarówek
Posty: 109
Rejestracja: śr, 15 maja 2013, 20:12
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Magnuszew

Re: Bandit 1200 brak góry...

Post autor: JONy »

Dzięki bini ale z dłubaniem już koniec. Kolega go ode mnie odkupił :) Ale następny będzie albo 1250 K8-K9 albo SV1000.... jak zleze z HH900 ;)
Były Bandziory ...
nikon

Re: Bandit 1200 brak góry...

Post autor: nikon »

Znow gory nie bedzie :D
Pit

Re: Bandit 1200 brak góry...

Post autor: Pit »

bini pisze:Ja w swoim b12 wywaliłem z airboxa taką gumową zwężkę plus wydech przelot, regulacja i synchro itd na seryjnym filtrze powietrza... efekty dla porównania: jazda z kufrem 23.5km/h teraz 27.0km/h plus jeszcze kilka km/h pod manetką. bez kufra jeszcze nie próbowałem ale będzie zdecydowanie szybciej.

235km/h to wlasnie Vmax tego modelu. Sama wymiana wydechu zwiekszyla Ci Vmax to 270km/h? :?: Z kufrem? A bez kufra zdecydwanie szybciej?
Sorry, ale nie moge uwierzyc. Moze warto sprawdzic licznik? Swoja droga odkrecac Bandyte do tych predkosci to trzeba miec mocna szyje :wink:
Ostatnio zmieniony wt, 6 sie 2013, 11:17 przez Pit, łącznie zmieniany 1 raz.
JONy
Zmieniacz Żarówek
Posty: 109
Rejestracja: śr, 15 maja 2013, 20:12
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Magnuszew

Re: Bandit 1200 brak góry...

Post autor: JONy »

taki off... kufa dwa razy ze świateł się do mnie przymierzał SV1000 na Puławskiej w Wawie... (może ktoś od nas? niebieskie gixa malowanie) Bandziorem bym tylko gumę po nim obwąchiwał :/ a z Hanką nie miał startu... dwa razy został na min dwie długości moto :D Ktoś tu pisał,ze jak mi mało to tylko GIXER. Chyba miał rację :) Tylko ,że ja nakedowiec jezdem ;)
Były Bandziory ...
Lechul
BS Brother
BS Brother
Posty: 6332
Rejestracja: wt, 4 maja 2004, 12:27
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Re: Bandit 1200 brak góry...

Post autor: Lechul »

JONy pisze:Tylko ,że ja nakedowiec jezdem ;)
Kup Gixa i pościągaj owiewki :wink: :mrgreen:
PLATOS VIOLETEROS CLASIKOS CLASIKEROS
RF 900 R
-----------------------------------------
NIE JEŹDZIJ SZYBCIEJ NIŻ FRUWA TWÓJ ANIOŁ STRÓŻ !!
私は自分の守護天使が飛ぶより速く運転しない。
573 258 254
Obrazek
Semai

Re: Bandit 1200 brak góry...

Post autor: Semai »

JONy pisze:...a z Hanką nie miał startu... dwa razy został na min dwie długości moto...
aż się zaciekawiłem tym stwierdzeniem.
Zgodnie z TYM ARTYKUŁEM te motocykle powinny jeździć prawie tak samo.
Stawiałbym na różnice w jeźdźcach.. ;)
bini
The Real One
The Real One
Posty: 590
Rejestracja: pn, 21 lip 2008, 09:49
Województwo: mazowieckie

Re: Bandit 1200 brak góry...

Post autor: bini »

Pit pisze:
bini pisze:Ja w swoim b12 wywaliłem z airboxa taką gumową zwężkę plus wydech przelot, regulacja i synchro itd na seryjnym filtrze powietrza... efekty dla porównania: jazda z kufrem 23.5km/h teraz 27.0km/h plus jeszcze kilka km/h pod manetką. bez kufra jeszcze nie próbowałem ale będzie zdecydowanie szybciej.

235km/h to wlasnie Vmax tego modelu. Sama wymiana wydechu zwiekszyla Ci Vmax to 270km/h? :?: Z kufrem? A bez kufra zdecydwanie szybciej?
Sorry, ale nie moge uwierzyc. Moze warto sprawdzic licznik? Swoja droga odkrecac Bandyte do tych predkosci to trzeba miec mocna szyje :wink:
Pit jakby było inaczej to bym napisał inaczej :) tyle widziałem na liczniku wiec napisałem bez żadnej ściemy wiadomo to tylko licznikowe wiec w rzeczywistości będzie troszkę wolniej. ważne są też warunki atmosferyczne, ja jeżdżę trochę szybciej tak od 5 rano wiec trochę lepszy tlen jest :) a co do szyi to tak trzeba mieć mocną bo trochę rzuca na boki :angry_smile:
p.s. licznik mam sprawny :)
Suzuki GSF 1200s k6 Bandit
nikon

Re: Bandit 1200 brak góry...

Post autor: nikon »

270km/h z kufrem i przelotem? Pewnie GIVI Maxia co? Niezly sen :D Musialbys miec ponad 140KM, co sie rowna z ostrym przerobieniem motocykla: walki, K&N, dysze/gazniki, moze obnizenie glowicy. Natomiast moglbym w to uwierzyc przy zastosowaniu niestandardowych przelozen, w tym wypadku licznik najzwyklej przeklamuje. B12 w dobrym stanie pyknie licznikowe 250km/h, 260 wymaga zmiany podzespolow. Wrzuc wykres z hamowni to uwierze :) http://www.gearingcommander.com/ Przy 11tys obr/min 304km/h hahah
JONy
Zmieniacz Żarówek
Posty: 109
Rejestracja: śr, 15 maja 2013, 20:12
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Magnuszew

Re: Bandit 1200 brak góry...

Post autor: JONy »

Semai też byłem mocno zdziwiony a po analizie nawet zawiedziony,bo SV1000 był moim faworytem jako następne moto... być może przypadek lub jakaś padlina się trafiła :mrgreen:
Były Bandziory ...
Semai

Re: Bandit 1200 brak góry...

Post autor: Semai »

bini pisze:...p.s. licznik mam sprawny :)
Pierwsze hayabusy miały liczniki "narysowane" do 360 km/h.
To chyba było główną przyczyną mitu hayki.

Nie ważne ile jedziesz, ważne ile licznik pokazuje.
Pit

Re: Bandit 1200 brak góry...

Post autor: Pit »

bini pisze:Pit jakby było inaczej to bym napisał inaczej :) tyle widziałem na liczniku wiec napisałem bez żadnej ściemy wiadomo to tylko licznikowe wiec w rzeczywistości będzie troszkę wolniej. ważne są też warunki atmosferyczne, ja jeżdżę trochę szybciej tak od 5 rano wiec trochę lepszy tlen jest :) a co do szyi to tak trzeba mieć mocną bo trochę rzuca na boki :angry_smile:
p.s. licznik mam sprawny :)
Bini, ja nie kwestionuje tego co widziales :wink:
Po prostu predkosc 270km/h Banditem, z kufrem, jedynie z przelotowym wydechem jest dla mnie nierealna i IMHO wskazuje na ogromne przeklamanie licznika.
Albo masz najszybszego Bandita na swiecie :mrgreen: powinienes to wrzucic na Youtube, bo tam najszybsze Bandity 1200 dociagaja ledwo do 248km/h, z gorki :wink:
KROPEK
Moderator
Moderator
Posty: 6422
Rejestracja: ndz, 7 lis 2004, 14:06
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Kozielec gm. Dobrcz
Polubił posty: 17
Otrzymane Polubienia: 18

Re: Bandit 1200 brak góry...

Post autor: KROPEK »

Bini ustaw się z gixem albo hayą lub popatrz na wskazania gps i sprawa będzie wyjaśniona
Po całej gamie szybkich Suzuki przyszedł czas na moto dla starszego pana 🥸
B.....jednoślad R1250GS Triple Black
512 272 500
ODPOWIEDZ