Gsx600f

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy On Road, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...

Moderator: bohas

chwastt

Gsx600f

Post autor: chwastt »

CZEŚĆ
Planuje kupno gsx600f z 98.Bedzie to moja prawdziwa pierwsza maszyna. Co na ten temat sądzą fachowcy. Jakie macie uwagi do sprzętu i co zalecacie.Mam zamiar kupić ją w Polsce bo nie chce mi sie bawić w ściąganie z zagranicy.Jak wygląda eksploatacja przeglądy itd?
Dzięki za wskazówki!! :D
Przemek
BS Brother
BS Brother
Posty: 992
Rejestracja: ndz, 23 maja 2004, 19:04
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Przemek »

Nic się nie robi przy tym sprzęcie. Klocki, olej, łańcuch czyli standard. Tylko jeździć i latać.
Mechanik motocykli

Post autor: Mechanik motocykli »

Tak jak wyżej kolega powiedział jak bedziesz wszystko wymieniał na czas i kupisz dobry motocykl nie będziesz mieć żadnych problemów zresztą wszystkie suzuki sa bardzo mało awaryjne szczególnie GSX-y
wwwojtek

gsx600f dobry na początek

Post autor: wwwojtek »

Cześć. Mam na zbyciu taką laleczkę czrną 99 mały przebieg jeśli jesteś zainteresowany napisz wisiw5@poczta.onet.pl
maciek

Post autor: maciek »

A może interesuje Cię taka sama laleczka tylko czerwona z 99 roku z przebiegiem 8tyś kupiona w polsce w salonie w orginale (fabryczne opony, łańcuchy itp) sprzedaje ją muj znajomy daj znać gdyby cię zainteresowała.
chwastt

Post autor: chwastt »

:) A za ile bys chciał za swoje moto
ODPOWIEDZ