A może by tak jakieś spotkanie?

Dział dla Braci z województwa pomorskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: motorynka

Rostwór
BS Brother
BS Brother
Posty: 2428
Rejestracja: sob, 26 lut 2005, 16:07
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Dubaj

Re: A może by tak jakieś spotkanie?

Post autor: Rostwór »

dzięki wszystkim za miłe spotkanie, a zwłaszcza za film z Kamieńczyka 2006! niesamowicie było powspominać stare czasy i przypomnieć sobie, kto czym kiedyś śmigał:)

Szczególne podziękowania dla Sety, która przyjęła nas w swoje progi i każdego ranka czekała na nas ze świeżym śniadaniem!:)
Dzięki wielkie i do zobaczenia następnym razem!
ETZ 251
VX800
VX800'
TL 1000 S --> TL 1000 S Liter w dwóch kuflach
TygrysSport
Obrazek

rostwor@wp.pl
6 0 8 4 5 6 0 0 8
Chili
BS Brother
BS Brother
Posty: 73
Rejestracja: śr, 15 maja 2013, 12:53
Województwo: pomorskie

Re: A może by tak jakieś spotkanie?

Post autor: Chili »

Dzięki wszystkim za spotkanko,było mega fajnie.Rozmawiałam już z właścicielkom Kardamonu ,śmiało możemy tam robić nasze spotkania.Wstępnie sala jest już zarezerwowana na 20 grudnia.Do na zobaczenia.
Macias
BS Brother
BS Brother
Posty: 2030
Rejestracja: śr, 8 mar 2006, 21:12
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Straszyn SUZUKI Squad

Re: A może by tak jakieś spotkanie?

Post autor: Macias »

Również dziękuje za spotkanie, było mega :mrgreen: !! Dziękuje również gościom z mazowieckiego - miło było Was zobaczyć, zapraszamy częściej !! No i frekwencja pomorskiego - SIŁA !! :D
Dzięki Chili za załatwienie miejscówki !! Mi się bardzo podoba i myślę że większości też. Idąc więc za ciosem rezerwujemy i organizujemy spotkanie świąteczne.

Jeszcze raz DZIĘKI !! !! !!
Kiedy siedze na maszynie, totalny czuje luz...

MZ ETZ 251
Bandit 600N '98-sprzedany
SV 1000S '03 + Yoshi TriOwal-sprzedany
Hayabusa K8 + TwoBrothers-sprzedany
Hayabusa K9-sprzedany
kom: 505-173-368.
LiL(i)
BS Brother
BS Brother
Posty: 369
Rejestracja: sob, 15 cze 2013, 14:52
Województwo: pomorskie

Re: A może by tak jakieś spotkanie?

Post autor: LiL(i) »

I ja bardzo dziękuje za miłe spotkanie , przemiłą atmosferę no i przede wszystkim za liczną frekwencję której się nie spodziewałam :D . A gościom z Mazowieckiego chylę czoła że się chciało tyle jechać aby się spotkać z nami na kilka chwil. Do zobaczenia. :D
"motocykl + wiatr we włosach = CIARRRY" :)
G
BS Brother
BS Brother
Posty: 92
Rejestracja: pn, 5 kwie 2004, 18:43
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Piaseczno

Re: A może by tak jakieś spotkanie?

Post autor: G »

ja również dziękuje za spotkanie :D miło było Was zobaczyć i wychylić kielicha :beer: :cheers:
miejscówka super, no i pomysł z filmami - fajnie było zobaczyć te fryzury sprzed 7-8 lat :lol:
dzięki wszystkim i do zobaczenia :angry_smile:
VZ 800 Marauder
AVAIO
BS Brother
BS Brother
Posty: 737
Rejestracja: pn, 22 gru 2008, 21:56
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Pruszcz Gdański

Re: A może by tak jakieś spotkanie?

Post autor: AVAIO »

Dzięki wszystkim za fajne spotkanie. 20tego tez przyjadę na moto ---a co tylko luzik może? Było trochę surowo ale 150 km pękło a i maszynka pięknie gadała na tym zimnym powietrzu. Czyli na opłatek trzeba tylko jeszcze jedne ciepłe gacie i wio. Do zobaczenia.
Popylacz torowy Daytona 675
Gsxr 600 K8- U Kossy w posiadaniu.
Gsxf 600 '99- sprzedany
tel. 509536349
0Rh+
SETA
BS Brother
BS Brother
Posty: 900
Rejestracja: śr, 10 maja 2006, 10:48
Województwo: -
Lokalizacja: Bieszkowice SUZUKI Squad
Kontakt:

Re: A może by tak jakieś spotkanie?

Post autor: SETA »

Jeny ale wszyscy wszystkim cukrują....napiszcie coś złego bo następnym razem ktoś ze Śląska do nas przyjedzie albo jeszcze z bardziej daleka hehehehe
Myślicie że Mazowieckie tak dla przyjemności przyjechało? Pewnie tajną misję miało....prawda Mar? :twisted:
A i jeszcze chciałam dodać, że wcale tak fajnie nie było:
nie piłam a torebka śmierdziała piwem, nie tańczyłam a byłam na to psychicznie przygotowana, miałam wrócić nad ranem a wróciłam jak kopciuszek po północy :twisted:
No i najważniejsze a najgorsze jest to, że po waszych tekstach nie wiem co będzie z gejwypadem 2014 :twisted:
Dzięki, że Wam się chciało!!!
A i ta produkcja z 2006r naprawdę mnie poruszyła :twisted:
Może Mikołaja poproszę o kopię?....
Życie ze mną to przejażdżka....do PIEKŁA!
ODPOWIEDZ