Szukam serwisu bądź osoby z okolic podlasia

Dział dla Braci z województwa podlaskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: marig

ODPOWIEDZ
Necik
BS Admin
BS Admin
Posty: 1838
Rejestracja: ndz, 4 maja 2014, 09:14
Województwo: podlaskie
Lokalizacja: Białystok
Polubił posty: 80
Otrzymane Polubienia: 12

Szukam serwisu bądź osoby z okolic podlasia

Post autor: Necik »

Witam!

Mam pytanie, otóż szukam serwisu bądź osoby z okolic podlasia do fachowej regulacji gaźników w Suzuki GSX 750F r. 1996. Problemem jest duże spalanie, przy ostrej jeździe nawet i 20l wysiorbie:(

Może kogoś polecacie?

W B-stoku mam serwis Suzuki ale ciekawi mnie czy ktoś już może korzystał z ich usług co chodzi o regulację gaźników i czy warto?


Z góry dzięki za pomoc

Pozdr... i LwG
Motoryna Pony 301
CZ 175
ETZ MZ 251
Suzuki GSX 650FA (LeoVince)
tel.: 606-744-720
0Rh+
,,Nieważne gdzie, ważne z kim"
Roland
BS Brother
BS Brother
Posty: 1210
Rejestracja: pt, 17 paź 2008, 08:56
Województwo: podlaskie
Lokalizacja: Augustów

Re: Szukam serwisu bądź osoby z okolic podlasia

Post autor: Roland »

Mógłbym Ci kogoś polecić w Augustowie lub Suwałkach , ale z takim spalaniem mógłbyś od CPN-u do CPN-u nie dojechać :D Radziłbym skorzystać z serwisu i niech sprawdzą najpierw czy masz zbiornik cały :lol:
Dla każdego dziadka na stare latka
najlepsze są wnuki i
Volusia Suzuki M800; teraz Suzuki Intruder VLR 1800 C1800R
Augustów pozdrawia
502 536 214
ŻYJ TAK , ABY KAŻDY CHCIAŁ SIĘ Z TOBĄ WÓDKI NAPIĆ
Necik
BS Admin
BS Admin
Posty: 1838
Rejestracja: ndz, 4 maja 2014, 09:14
Województwo: podlaskie
Lokalizacja: Białystok
Polubił posty: 80
Otrzymane Polubienia: 12

Re: Szukam serwisu bądź osoby z okolic podlasia

Post autor: Necik »

Roland pisze:Mógłbym Ci kogoś polecić w Augustowie lub Suwałkach , ale z takim spalaniem mógłbyś od CPN-u do CPN-u nie dojechać :D Radziłbym skorzystać z serwisu i niech sprawdzą najpierw czy masz zbiornik cały :lol:
Też byłem zdziwiony jak usłyszałem ile to pali :shock: ale może zacznę od początku. Moto nie jest moje a szwagra. Kupił je od znajomego, który stwierdził, że należy wyregulować gaźniki. Gasła na światłach na niskich obrotach itp. A że szwagruś mechanikuje tyle że w samochodach, to postanowił sam wyregulować je na oko. I chyba mu się to udało, bo moto śmiga w porzo ale to spalanie to jakiś kaszmar. Twierdzi, że sprawdzał wielokrotnie i kiedy dawał ostro po ogonie to nawet mu 20l wessała :cry2: . Co lepsze moto w ten weekend zmieniło właściciela, kupił je inny nasz szwagruś i ma trafić do Olecka. Więc jeśli masz kogoś w Augustowie bądź w Suwałkach to poproszę o namiar na PW. Z góry dzięki
Motoryna Pony 301
CZ 175
ETZ MZ 251
Suzuki GSX 650FA (LeoVince)
tel.: 606-744-720
0Rh+
,,Nieważne gdzie, ważne z kim"
Remi
BS Brother
BS Brother
Posty: 949
Rejestracja: pt, 19 maja 2006, 00:12
Województwo: podlaskie
Lokalizacja: Białystok

Re: Szukam serwisu bądź osoby z okolic podlasia

Post autor: Remi »

W Białymstoku jest jeden magik (oczywiście wg. mnie) bardzo znany i rzetelny człowiek. Jak masz chęć to odezwij się na PW, dam Ci numer telefonu.
mobile: +48 888 587 587
Necik
BS Admin
BS Admin
Posty: 1838
Rejestracja: ndz, 4 maja 2014, 09:14
Województwo: podlaskie
Lokalizacja: Białystok
Polubił posty: 80
Otrzymane Polubienia: 12

Re: Szukam serwisu bądź osoby z okolic podlasia

Post autor: Necik »

Remi pisze:W Białymstoku jest jeden magik (oczywiście wg. mnie) bardzo znany i rzetelny człowiek. Jak masz chęć to odezwij się na PW, dam Ci numer telefonu.
Z racji, że moto ma trafić do Olecka to niech i z tamtych okolic będzie mechanik. Dzisiaj rozmawiałem z kolesiem z Suwałk, namiary mam od Rolanda. Z gadki konkret gościu także zobaczymy. Pod koniec tygodnia postaram się mu ją podstawić.
Dzięki i pozdro... :beer:
Motoryna Pony 301
CZ 175
ETZ MZ 251
Suzuki GSX 650FA (LeoVince)
tel.: 606-744-720
0Rh+
,,Nieważne gdzie, ważne z kim"
ODPOWIEDZ