SPOTKANKO W ZACH-POM

Dział dla Braci z województwa zachodnio-pomorskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: FUTEK

prymek

Post autor: prymek »

Filet

Post autor: Filet »

Siemanko prymek,


Walcz od Szczecina nie jest daleko (140 km) , tak wiec jak czas pozwoli to myśle ze daloby rade poimprezować, lub przylecieć choć na jeden dzionek.

pozdr
Ostatnio zmieniony czw, 6 kwie 2006, 06:59 przez Filet, łącznie zmieniany 1 raz.
hikor

Post autor: hikor »

Na majówce będę w okolicach Czaplinka. Wpadnę więc na chwilkę poznać Braci z Polski :)
Abe

Post autor: Abe »

witam po małej przerwie.
Na poczatek chciałem przeprosic ze sie nie zjawiłem na spotkamniu ale robota wypadła...
Na majówke raczej bede w Mirosławcu a wiec moze i o wałcz i o czaplinek sie poslizne.... mam nadzieje ze bedzie przyjemnie i jakos sie spotkamy...
Filet

Post autor: Filet »

No siemanko po przerwie,
Jak bede mogl jechac do Walcza (mam nadzieje ze tak) to dam ci znac, moze spotkamy sie w Miroslawcu.
Pzdr
hikor

Post autor: hikor »

luzik, tylko daj znać dzień wcześniej. Na majówce się nie oszczędzam ;) a oprócz DR-ki kocham też swoje prawko he he he
Filet

Post autor: Filet »

OK.Dam znac.

My (moja Suzi i ja) jak na razie podróżujemy morzem.
Obrazek


Pzdr
Lechul
BS Brother
BS Brother
Posty: 6332
Rejestracja: wt, 4 maja 2004, 12:27
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: Lechul »

No rzeczywiście !! A gdzie okno z widokiem na morze ?? :wink: ??
Daj no Stary jakiś widoczek to się cieplej zrobi. Chyba, ze się "bujacie" w okolicach Nordkapu :twisted: . Pozdrawiam.
PLATOS VIOLETEROS CLASIKOS CLASIKEROS
RF 900 R
-----------------------------------------
NIE JEŹDZIJ SZYBCIEJ NIŻ FRUWA TWÓJ ANIOŁ STRÓŻ !!
私は自分の守護天使が飛ぶより速く運転しない。
573 258 254
Obrazek
Filet

Post autor: Filet »

to prom pasazerski tak wiec poklady ladunkowe ma "zamkniete", jak tylko bedzie mozliwosc wjechania na poklad otwarty to bedą zdjecia z moto i z widoczkiem na morze lub chociaz port
:papapa:
pzdr
daab
BS Brother
BS Brother
Posty: 788
Rejestracja: śr, 28 sty 2004, 20:18
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gdańsk/Wawa

Temat

Post autor: daab »

Chyba dyskusja lekko zboczyła z tematu :wink: więc pozwoliłem ją sobie zamknąć. Proszę o ropoczęcie nowych wątków.
Na początku VZ 800 - 96
Później DL 650 - 04
Póżniej GSX 1300 R -
Obecnie też na S..... i z Japonii
Zablokowany