rejestracja w UMŁ

Dział dla Braci z województwa łódzkiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: Shenson

ODPOWIEDZ
loozzz

rejestracja w UMŁ

Post autor: loozzz »

Witam

Mam pytanie, czy ktoś rejestrował ostatnio moto w Łodzi??? Czy nadal sa takie chore kolejki???

Mieszkam w Wawie,ale jestem z Łodzi i niestety czeka mnie rejestracja moto na ul. Ogrodowej w UMŁ. Aż mnie ciarki przechodzą jak pomyśle o tych kolejkach...
Czy coś sie zmeinilo??

Loozzz
Jerzyk

Post autor: Jerzyk »

Niestety poprawa jest niewielka,raczej musisz wstać wcześniej i swoje odstać przed drzwiami, jak masz kasę to nr możesz kupić albo dać dokumenty i odczekać ok.7 dni na odbiór dokumentów.
Jerzyk
voyteck

Post autor: voyteck »

Witam!
No ja dzisiaj moto rejestrowałem...
Nie jest tak źle:) Jak na 13. przyszedłem to w kolejce po numerek czekało ze 6 osób. Poszło bardzo szybko, wyznaczyli mnie do okienka na 14.30. Potem to już z górki... stawiłem się na daną godzinę i po 20 minutach odebrałem tablicę!
Aha... przed 15. jak wychodziłem to kolejka po numerek była już znacznie dłuższa:/ Podejrzewam, że z samego rana też nie za wesoło tam jest, tak więc polecam wizytę w godzinach 12.-13.
Pozdr.
voyteck
loozzz

:)

Post autor: loozzz »

dzieki za te info... teraz po świętach mam zamiar się tam zjawić i załatwić kwestie blach...

Do zobaczenia na drodze bracia i siostry...
Pozdrawiam
loozzz
ODPOWIEDZ