Zerwany gwint miski olejowej :(

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy On Road, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...

Moderator: bohas

kuzi85
Głaszczący Kanapę
Posty: 40
Rejestracja: śr, 30 kwie 2014, 16:00
Województwo: świat i okolice

Re: Zerwany gwint miski olejowej :(

Post autor: kuzi85 »

No pięknie mi to objaśniłeś :) Takiej odpowiedzi było mi trzeba :) Co do klucza to oczywista sprawa że będzie się trzeba w niego uzbroić :) Tak jak wspomniałeś nie jest to jakiś wielki wydatek a zapobiegnie w przyszłości tych niedogodnych przekręceń w najmniej oczekiwanym momencie :)Człowiek na błędach się uczy ale to nie ja jeden jedyny z tego co tu na forum widzę :) Być może jesteś w stanie doradzić jakiś dobry klucz który warto zakupić bo z tego co słyszałem to warto nabyć taki który nie ma za dużej rozbieżności w zakresie czyli np. od 10 do 50 Nm a nie od 10 do 200Nm. Kolega Pit również w NL dobrze wiedzieć być może uda się w większym gronie kiedyś spotkać ;)
kuzi85
Głaszczący Kanapę
Posty: 40
Rejestracja: śr, 30 kwie 2014, 16:00
Województwo: świat i okolice

Re: Zerwany gwint miski olejowej :(

Post autor: kuzi85 »

Zamówiłem ten zestaw - http://www.marktplaats.nl/a/auto-divers ... ousPage=lr więc myślę że w poniedziałek jak dojdzie będę mógł już coś zacząć działać :)
Vais

Re: Zerwany gwint miski olejowej :(

Post autor: Vais »

Jak bawisz sie trochę w garażu to warto mieć trzy klucze dyno. mały średni i duży
Zawsze po pracy trzeba rozkręcić klucz żeby się nie rozkalibrował

ja mam tej firmy http://allegro.pl/klucz-dynamometryczny ... 28810.html


Kolega Pit jest z UK, do Holandii jest plan wyskoczenia. :twisted:
kuzi85
Głaszczący Kanapę
Posty: 40
Rejestracja: śr, 30 kwie 2014, 16:00
Województwo: świat i okolice

Re: Zerwany gwint miski olejowej :(

Post autor: kuzi85 »

Czy się bawię to na ten moment za dużo powiedziane ;) Ale pomalutku zaczynam :) Jak już ukochane są przy mnie to można czasem je popieścić oby miały dobrze :) Ciekaw jestem co Was tak do tej Holandii ciągnie ;)
Pit

Re: Zerwany gwint miski olejowej :(

Post autor: Pit »

Wybierzemy sie, trzeba Region wizytowac :D
Ale ta czesc dyskusji przeniesmy do naszego dzialu, bo nas Emil pogoni na off-topic :wink:
Kuzi spojrz na dzial Swiat i Okolice :wink:
kuzi85
Głaszczący Kanapę
Posty: 40
Rejestracja: śr, 30 kwie 2014, 16:00
Województwo: świat i okolice

Re: Zerwany gwint miski olejowej :(

Post autor: kuzi85 »

Hehehehe się rozumie :) My tu o dupie Marynie a to dział skierowany na poważne tematy ;) Ale spox jak tylko jest chwilka to zawsze zaglądam i w dalszym ciągu poznaje Was jak i te forum więc proszę o wyrozumiałość :)
Emil
Moderator
Moderator
Posty: 4259
Rejestracja: pt, 13 sty 2006, 23:18
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa/okolice ("na wschód, tam gdzie cywilizacja")
Polubił posty: 1
Otrzymane Polubienia: 9

Re: Zerwany gwint miski olejowej :(

Post autor: Emil »

Brak szczegółów, brak typu motocykla, brak użycia opcji szukaj i jeszcze dużo spamu w temacie :angry_smile:

rozumiem (sądząc po zdjęciach w innych postach), że pytanie dotyczyło B-King'a (czyli jeszcze dochodzi zły dział :twisted: ) a poszukiwana odpowiedź została udzielona "M14 x 1.25 x 12" (jak coś nie tak to PW mi napisać)

czyli przyznaję się, iż mocno namieszałem i obiecuję poprawę
nowy jestem to bez większych konsekwencji temat zamknięty i przenieniesiony
pozdrawiam,
Emil

. . gix 1.6 . . . Duża moc nie zwalnia od myślenia . . . było i się zmyło, jest pomarańczowo-czarny robal
Zablokowany