KONCERT mojego wariata W NIETYPOWYM MIEJSCU

Dział dla Braci z województwa mazowieckiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: Shenson

ODPOWIEDZ
boska
BS Brother
BS Brother
Posty: 494
Rejestracja: pt, 14 sie 2009, 08:11
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

KONCERT mojego wariata W NIETYPOWYM MIEJSCU

Post autor: boska »

Witajcie Kochani,
w ten piąteczek tj. 05-09-2014 o godzinie 19:30 jest koncert dwóch kapel: Dopuszczalny Poziom Bluesa oraz zespół ICON. Ogólnie grają rocka i o ile ten pierwszy można się domyślić z jaką muzykę go miesza, o tyle ICON to bardziej rock metal.
Zapraszam wszystkich, którzy mają ochotę posłuchać dobrej muzyki, napić się w miłym towarzystwie albo po prostu będą akurat w okolicy (Al. Ujazdowskie) i zechcą wdepnąć chociaż na chwilkę. Oczywiście jeśli tylko będę się dobrze czuła to będę (chociaż nie wiem na ile to niektórych zachęca, a na ile zniechęca) :twisted: W każdym razie serdecznie zapraszam!

A właśnie miejsce - adres jest poniżej, ogólnie to nie jest żadnej klub, pub czy inny, po prostu grają w ogrodzie botanicznym, więc raczej wypada przybyć na czas co by nie stracić za dużo i należy zabrać ze sobą wszystko na co macie ochotę i co zamierzacie spożyć (czy to jedzenie, alkohol czy soczek!). Szczerze powiem, że sama do końca nie wiem jak to będzie wyglądać, ale tym bardziej myślę, że warto wpaść i samemu się przekonać, jak kwiatki rosną przy dobrym rocku :D

Data: 05/09 godz. 19.30
Miejsce: Ogród Botaniczny Uniwersytetu Warszawskiego, Aleje Ujazdowskie 4, Warszawa
FB: https://www.facebook.com/events/1484084945163717/

WSTĘP: FREE
była Sv 650s '00
jest XF 650 Freewind

tel. 791.655.771
ODPOWIEDZ