Kłopot z SuzukiGs500

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy On Road, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...

Moderator: bohas

Pawel

Kłopot z SuzukiGs500

Post autor: Pawel »

Nabyłem mojego Gs-a 22.06.2004. Rok produkcji 2001. Od pewnego czasu pojawia się stuk dobiegający z górnej części silnika. Słychać go przy schodzeniu z obrotów na biegu jałowym. Czy to może być cos poważnego. Mam zaprzestać nim jeżdzić. Proszę o poradę i ewentualnie adres dobrego i taniego serwisu
Przemek
BS Brother
BS Brother
Posty: 992
Rejestracja: ndz, 23 maja 2004, 19:04
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Przemek »

Może to jest rozrząd, a może tylko regulacja zaworów. Wal z tym do magika.
Pawel

Post autor: Pawel »

Dzięki. Dzwoniłem do serwisu. Podobno 3/4 gs-ów to ma.Gość kazał spokojnie przejeżdzić do 6000km i poprawić to przy przeglądzie. Wałki rozrządu mają luz osiowy- tak to określił
maciek

Post autor: maciek »

zawsze se można wytłumaczyć że to tylko "suzuki" :P :P
Pawel

Post autor: Pawel »

Te jak to nazywasz tylko suzuki uratowało mi życie dzięki swoim hamulcom. Miałem ślizg po asfalcie a suza cala nawet lakier nie draśnięty.Do remontu tylko duperele.Wsiadłem i spokojnie wróciłem do domu.Przynajmiej ona zaoszczędzila mi kłopotów finansowych. Gorzej z moją własną skórą która fajnie trzepotała na wietrze podczas powrotnej drogi z mazur.(Oczywiście jechałem bez kurtki i ochraniaczy bo i po co:-)
zenon

Post autor: zenon »

suzuki same stuki
Franz

Post autor: Franz »

zenon pisze:suzuki same stuki
a kto ty wogole jestes? :x znawca? to szczescia zycze

bez pozdrowien.

Franz z grodu Przemyslawa
ODPOWIEDZ