Gdzie SERWISUJECIE swoje cudeńka i co sądzicie o nich?????

Dział dla Braci z województwa pomorskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: motorynka

FRYC74

Post autor: FRYC74 »

Ja swoją Suzi serwisuje w Gdyni w konkurencji Suzuki :P :P , choć widziałem w książce serwisowj że jeden przegląd był robiony w MARVELU.
Zastanawiam się również nad cennami różnych opracji w poszczególnych miejscach w 3city.
:twisted: :twisted:
awful

Post autor: awful »

dominGeS pisze:ja sprzęta serwisuje u znajomego-extra kolo!Facio całe życie siedzi w mechanice motocyklowej.Najważniejsze,że nie kasuje jak w serwisie,a robi naprawde dobrze,np.regulacja gaźników w GS-ce kosztowała mnie u Niego 40zł,a w serwisach za taką usługe śpiewaja około 100zł.

ja swoją serwisuję u kumpla, pracuje on aktualnie w Kawie,ale poznałem go jak miał własny warsztat. mam do niego całkowite zaufanie i wiem,ze to on robił moją suzi gdy miała poprzedniego własciciela :P.


robiłem tez u niego apke i nsrkę,wiec jest spoko... heh gosc pracuje w kawie a jeździ goldwingiem :P...więc to nie zdrada.
Loser

Post autor: Loser »

Zna ktos serwis na koncu Polanki (na przeciwko IX LO)?
Mam blisko, wiec jestem ciekaw, czy w razie czego warto tam uderzac.
Ola

Post autor: Ola »

gruby pisze:zapomniałem dodac jeszcze jednego speca jednośladowego ...

ERYKA - sopot wyścigi ...dokladnego adresu nie pamietam ...
ale GSM do niego mam ... chłopak ma talent (i cennik) :)
o tak do Eryka jezdzilam z moim skuterem i jest on rzeczywiscie godny polecenia - bardzo uczciwy i nie ździera
Bieniek

Post autor: Bieniek »

Czyli co tylko MArvel???
ODPOWIEDZ