Nalepka Bractwa

Dział dla Braci z województwa dolnośląskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: Pushkin

FUTEK
Moderator
Moderator
Posty: 3251
Rejestracja: śr, 13 gru 2006, 06:56
Województwo: zachodniopomorskie
Lokalizacja: Stargard

Re: Nalepka Bractwa

Post autor: FUTEK »

Vais pisze:
Di@beł pisze:również dumnie bym latał z takimi nalepkami bractwa może i dla mnie ktoś chętnie odstąpi parę a w zamian uszczęśliwię go butelką dobrego winka własnej roboty. kto próbował ten wie
Ja także chętnie przykleiłbym takie coś do mojego motocykla ;>
Panowie naklejki sa,odbior osobisty na Rozpoczeciu, po 3 ,GRATIS :D

pozdr
Panowie! Czy Wy umiecie czytać ze zrozumieniem??

NAKLEJKI OTRZYMA KAŻDY! KTO PRZYBĘDZIE NA ROZPOCZĘCIE SEZONU BRACTWA SUZUKI do Świeradowa Zdroju. Dla chcących pewnie nie jest jeszcze zapoźno ( prawda Ptakowa ). A zapewniam Was że jeśli choć raz się pojawicie na naszym wspólnym spotkaniu to już zawsze będzie chcieli uczestniczyć w następnych.
Zapamiętajcie tez sobie nasze motto "Nie ważne gdzie! Ważne z Kim!!"
Pozdrawiam Radek
H-CB1 ->SV 650sK3->GSR750 L01+Tytan Akrapek->GSR1200+Tytan Akrapek
601 795 498
BS - radoslaw.fut@futex.pl
B RH+
Ptakowa
BS Brother
BS Brother
Posty: 344
Rejestracja: ndz, 25 lis 2012, 17:27
Województwo: dolnośląskie

Re: Nalepka Bractwa

Post autor: Ptakowa »

Prawda !!!

Jeszcze można się zapisać i przyjechać na nasze Rozpoczęcie Sezonu :)

Pozdrawiam
Ptakowa
Życie choć piękne tak kruche jest...


+48798857069
dsadaxcz

Re: Nalepka Bractwa

Post autor: dsadaxcz »

futek pisze: Panowie! Czy Wy umiecie czytać ze zrozumieniem??

NAKLEJKI OTRZYMA KAŻDY! KTO PRZYBĘDZIE NA ROZPOCZĘCIE SEZONU BRACTWA SUZUKI do Świeradowa Zdroju. Dla chcących pewnie nie jest jeszcze zapoźno ( prawda Ptakowa ). A zapewniam Was że jeśli choć raz się pojawicie na naszym wspólnym spotkaniu to już zawsze będzie chcieli uczestniczyć w następnych.
Zapamiętajcie tez sobie nasze motto "Nie ważne gdzie! Ważne z Kim!!"
Nie doczytałem. Nie pojadę, na pewno nie na ten zlot. Uczę się, na swoje zachcianki pracuję przez zaledwie 2 miesiące w roku, na motocykl zbierałem 3 sezony. Teraz muszę zacisnąć pasa.
edit.
Usunąłem końcową część wypowiedzi, odpuszczam. Nie chcę robić tu wojny.
Ostatnio zmieniony wt, 12 maja 2015, 21:39 przez dsadaxcz, łącznie zmieniany 1 raz.
FUTEK
Moderator
Moderator
Posty: 3251
Rejestracja: śr, 13 gru 2006, 06:56
Województwo: zachodniopomorskie
Lokalizacja: Stargard

Re: Nalepka Bractwa

Post autor: FUTEK »

dsadaxcz mylisz się. Ale aby o tym sie przekonać musisz pożyć i zobaczyć jak jest na forum a jak jest w realu na naszych SPOTKANIACH.
Nikt z nas nie gani innych marek motocykli i ich posiadaczy, wielu z nas po przyjściu do BS zmieniła z takich czy innych powodów motocykl na inna markę. Nie chwalimy sie tym TU bo to forum SUZUKI tak było jest i będzie.
Co do trasy jaką miał byś pokonać to popatrz na listę chętnych, jest kilka osób z twojego rejonu a nawet dalszych, którzy bedą jechać przez twoje województwo. Na 100% zlnalazł by sie nie jeden, chetny by z tobą pojechać.
Pozdrawiam Radek
H-CB1 ->SV 650sK3->GSR750 L01+Tytan Akrapek->GSR1200+Tytan Akrapek
601 795 498
BS - radoslaw.fut@futex.pl
B RH+
Vais

Re: Nalepka Bractwa

Post autor: Vais »

dsadaxcz pisze: Jako, że nie tolerujecie innych marek nie wiem, czy miałbym kogoś, kto potowarzyszyłby mi w trasie ponad 300km. Ja wiem, że forum Suzuki, ale nie rozumiem dlaczego traktujecie posiadaczy innych marek jak wrogów? Jak widzicie H...jednoślad na drodze to nie dźwigacie lewej ręki?

To co,Bandit 600 2003r. sie zepsuł?
dsadaxcz

Re: Nalepka Bractwa

Post autor: dsadaxcz »

Vais pisze:
dsadaxcz pisze: Jako, że nie tolerujecie innych marek nie wiem, czy miałbym kogoś, kto potowarzyszyłby mi w trasie ponad 300km. Ja wiem, że forum Suzuki, ale nie rozumiem dlaczego traktujecie posiadaczy innych marek jak wrogów? Jak widzicie H...jednoślad na drodze to nie dźwigacie lewej ręki?

To co,Bandit 600 2003r. sie zepsuł?
Mógłbym ci również odpisać po chamsku, ale odpiszę tylko, że jeździ i ma się dobrze.
AsikHB
BS Brother
BS Brother
Posty: 555
Rejestracja: pn, 26 lis 2012, 22:44
Województwo: świat i okolice
Lokalizacja: Poznań, Kristiansand NO

Re: Nalepka Bractwa

Post autor: AsikHB »

dsadaxcz pisze:
Mógłbym ci również odpisać po chamsku, ale odpiszę tylko, że jeździ i ma się dobrze :)
Może lepiej odpisz sympatycznie na moje pw?
Bolo
BS Brother
BS Brother
Posty: 1374
Rejestracja: czw, 26 sty 2006, 20:47
Województwo: opolskie
Lokalizacja: Krapkowice

Re: Nalepka Bractwa

Post autor: Bolo »

Boże widzisz to i nie grzmisz. Ja sie pytam zwłaszcza do nowych braci a wszególnosci do Tego co zarejestrował sie na forum (sory Bro ale masz mega trudny nick ) i widzi nienawisc w Nas i nietolerancje w stosunku do innych marek moto. Czytac ZASADY tego forum.!!! Jak nie możesz przyjechac na rozpoczecie to przyjedz na spotkanie w twoim regionie ale nie siej je* anej herezji. Tak samo jak reszta. Bądzcie kumplami a nie wrogami. Jak Hube napisal juz kiedyś komuś nie spier*dol dobrego wejścia. I prosze nie traktuj tego osobiscie to sie tyczy wszystkich nowych motocyklistów, braci, kolegów i przyjaciół. Jesteście tutaj chyba po to żeby poznac nowych ludzi a wiadomo poznawanie sie nie jest łatwe. Pozdrawiam i do zobaczenia.
gg 2883934
Bandit 650s+Leo Vince SBK Evolution II sprzedany, CZARNA PADLINA :)sprzedana ciekawe co teraz ...
BMX, Over the Top, Merida Crossway 100 D...:) Pozdrawiam
dsadaxcz

Re: Nalepka Bractwa

Post autor: dsadaxcz »

Dobrze, wybaczcie mi, jeśli kogoś uraziłem. Pozdrawiam.
Vais pisze: Ok,moze zle sie wyraziłem,powiedz co sie stało z Bandziorem
Nie rozumiem ;) trzeba zatankować i tyle ;)
Ostatnio zmieniony wt, 12 maja 2015, 22:33 przez dsadaxcz, łącznie zmieniany 1 raz.
Generał

Re: Nalepka Bractwa

Post autor: Generał »

temat nieco zszedł na off.... nie ma co się spinać... Tak jak każdy z Nas pisze przyjacielu tu nie ma lepszych osób. Wszyscy jesteśmy tacy sami.
To że ktoś jeździ jednośladem innej marki nic nie zmienia. To, że ktoś ma tu "tytuł" Brother BS (fakt jest to czymś wyjątkowym i zaszczytnym. Bynajmniej dla mnie :) )nie oznacza że jesteśmy ważniejsi... Tak jak pisał Shooya
ZASADY I ZASZCZYTY-KLIKNIJ TU
Na Naszą pomoc zawsze można liczyć i nikt tu na nikogo z byka nie patrzy i nie zazdraszcza.
Napisz temat w swoim regionie może ktoś puszką przejeżdża niedaleko Ciebie... zabierz się przyjedź poczuj ten klimat i ta więź, a przekonasz się, że już niedługo sam będziesz innym opowiadał jakie to zayebiste są spotkania BS ogólnopolskie regionalne czy też chociażby takie kawki i wspólne przeloty.
PS. jak to mawiam luzuj poślady :mrgreen: bo jak magneto się wkurzy to wali w r....j :bije: (metafora taka :lol: )
PS 2. Nie tylko Ty musisz długo i ciężko pracować na swoje moto i pasję... inni też mają podobne problemy. Ja również, ale jak się chce to się potrafi... nawet pracując po 370h w miesiącu. Da się? -A da się uwierz mi :D
majek
BS Brother
BS Brother
Posty: 478
Rejestracja: czw, 13 gru 2007, 20:19
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Gliwice

Re: Nalepka Bractwa

Post autor: majek »

dsadaxcz przeczytaj PW.
VZR M109
GG 7076810
tel. 606 455 264
e-mail 7590majek@gmail.com
kosik
BS Brother
BS Brother
Posty: 2774
Rejestracja: sob, 16 gru 2006, 17:40
Województwo: podlaskie
Lokalizacja: Wólka k. Białegostoku

Re: Nalepka Bractwa

Post autor: kosik »

Ja też chcę :cry3: :cry3: :cry3: :cry3:
Zamknąć temat. :angry_smile:
Na Rozpoczęciu rozdajemy ZA DARMO !! !! !! Na Zakończeniu rozdajemy ZA DARMO !! !! !!
Cierpliwość to cnota 8) 8) 8)
nie przeginaj nie jesteś z gumy

Marauder VZ800 99r sprzedany,obecnie brak
Zablokowany