Dolnoślązaki ---> może jakieś spotkanie zapoznawcze

Dział dla Braci z województwa dolnośląskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: Pushkin

Kaśka

Post autor: Kaśka »

Teraz sporadycznie zaglądam na forum bo jest jazda, jazda, jazda - no ale chyba dla wszystkich jest to zrozumiałe :wink: . Dlatego jak coś to kontakt na kom. :roll:
Buziaczek
Pushkin
Moderator
Moderator
Posty: 912
Rejestracja: czw, 23 lut 2006, 21:55
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Brzeg Dolny/Wołów
Otrzymane Polubienia: 8

Post autor: Pushkin »

Na pewno będę we Wrocku 27.04. Kom do mnie: 506-171-241. Będę na Dobrzyńskiej, więc do Poczty rzut kamieniem. Co do Orlego Gniazda to bym poprosił jakąś ulicę, coby łatwiej było znaleźć :)

Pozdr.
Życie jest piękne, gdy żyć się umie, a człowiek swoje moto rozumie.
GS550M KATANA, GSX1200 INAZUMA-wspaniałe wspomnienia->GSX750S KATANA SREBRNA STRZAŁA po grobową deskę & GSX1400 K4 HELLBOY
Kom. 506 171 241
Kaśka

Post autor: Kaśka »

Nie za bardzo wiem jak Ci wytłumaczyć a ulicy też nie znam bo we Wrocku to dopiero 2 lata jestem :roll:
Jak bedziesz jechał w stronę lotniska (sa kierunkowskazy) przed samym lotniskiem z 0,5 km jest droga w prawo i z daleka widać jakby wieżę ciśnień to tam, zresztą proponuję kogoś pod samym lotniskiem się spytać (oczywiście kogoś miejscowego :D )na pewno będzie wiedział gdzie to jest :wink:
Jak będziesz we Wrocku to dryndnij do mnie to zgarnę Cię gdzieś z miasta :jump:
yogurt

Post autor: yogurt »

A moja maszyna ciągle w proszku i im więcej naprawiam, tym więcej kosztów się pojawia :evil: Nie wiem, czy w tym roku uda mi się pojeździć :( i dotrzeć na jakies spotkanie :(
Pushkin
Moderator
Moderator
Posty: 912
Rejestracja: czw, 23 lut 2006, 21:55
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Brzeg Dolny/Wołów
Otrzymane Polubienia: 8

Post autor: Pushkin »

Znam to z własnego doświadczenia - niestety, albo się robi raz a porządnie, albo po trochę i w kółko. Będzie dobrze! Głowa do góry.

Pozdr.
Życie jest piękne, gdy żyć się umie, a człowiek swoje moto rozumie.
GS550M KATANA, GSX1200 INAZUMA-wspaniałe wspomnienia->GSX750S KATANA SREBRNA STRZAŁA po grobową deskę & GSX1400 K4 HELLBOY
Kom. 506 171 241
Bachmiński

Post autor: Bachmiński »

Mnie już kurw%@! strzela.... debil we mnie wjechał i juz miesiąc jestem bez moto ... brak mi słów
Pushkin
Moderator
Moderator
Posty: 912
Rejestracja: czw, 23 lut 2006, 21:55
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Brzeg Dolny/Wołów
Otrzymane Polubienia: 8

Post autor: Pushkin »

Ja nie wiem, chyba niedługo to zacznę pchać moto po ulicach - jestem tak cholernie nieufny wobec katamaranów. Pomijając fakt specjalego wymuszania, to po prostu każdemu zdarza się zagapić. W przypadku kolizji 2 katamaranów w mieście (przynajmniej w teorii - do 50 km/h ;) nie powinno się stać nic groźnego. W przypadku moto jest już gorzej - puszka może nawet nie poczuć, że np. połamała nam nogi - pieskie życie, ale... I TAK WARTO :)

Pozdr.
Życie jest piękne, gdy żyć się umie, a człowiek swoje moto rozumie.
GS550M KATANA, GSX1200 INAZUMA-wspaniałe wspomnienia->GSX750S KATANA SREBRNA STRZAŁA po grobową deskę & GSX1400 K4 HELLBOY
Kom. 506 171 241
yogurt

Post autor: yogurt »

Na wiosnę to zawsze jest gorzej, bo katamaraniarze zapomnieli, że są też motocykle. Ale jeszcze parę tygodni i powinno być już lepiej - przez cały zeszły rok nie widziałem tylu motocykli, co przez ostatnie dwa tygodnie :D
Ale muszę przyznać, że po Wrocku i tak się fajnie śmiga. Tylko raz mi ktoś złośliwie zajechał drogę - miał warszawskie rejestracje :D

pzdr
Pushkin
Moderator
Moderator
Posty: 912
Rejestracja: czw, 23 lut 2006, 21:55
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Brzeg Dolny/Wołów
Otrzymane Polubienia: 8

Post autor: Pushkin »

Ja ostatnio miałem ścinkę (prawie po lakierze poszło) z nowiutkim Mondeo w Bytomiu (czułem, jak w kolesiu wzbiera gniew, że musi się za mną wlec, ale koleiny były nie do przebicia :( - koleś też się wystraszył (tyle dobrze, że poczuł trochę tego co ja :P i w Krakowie ( tu już moja wina, a w zasadzie martwej strefy w lusterku - zanim się przyzwyczaiłem do nowych zwierciadeł malo nie przeszlifowałem - a w zasadzie to ona mnie - zielonej Laguny.

Trza uważać :lol:

Pozdr.
Życie jest piękne, gdy żyć się umie, a człowiek swoje moto rozumie.
GS550M KATANA, GSX1200 INAZUMA-wspaniałe wspomnienia->GSX750S KATANA SREBRNA STRZAŁA po grobową deskę & GSX1400 K4 HELLBOY
Kom. 506 171 241
daab
BS Brother
BS Brother
Posty: 788
Rejestracja: śr, 28 sty 2004, 20:18
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gdańsk/Wawa

temat postu

Post autor: daab »

Chyba temat postu jest inny. Proponuję doświadczenia z katamaranami przenieść do nowego tematu.
Na początku VZ 800 - 96
Później DL 650 - 04
Póżniej GSX 1300 R -
Obecnie też na S..... i z Japonii
Zablokowany