GSR 750, brak mocy, exup

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy On Road, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...

Moderator: bohas

bohas
Moderator
Moderator
Posty: 2052
Rejestracja: wt, 14 lis 2006, 09:58
Województwo: opolskie
Lokalizacja: Zdzieszowice

Re: GSR 750, brak mocy, exup

Post autor: bohas »

jurek93 pisze:[...]Oddałam go do mechanika na regulację exupa, niby zostało to zrobione, ale teraz motocykl nie jedzie w ogóle. Wygląda to tak jakby była ustawiona blokada na 156 km/h, więcej motocykl nie chce jechać[...]
Warto by było wziąć pod uwagę kwestię, czy po oddaniu do mechanika nie został podmieniony moduł.
speed
Śmigający po niebiańskich trasach
Posty: 931
Rejestracja: śr, 31 sty 2007, 16:34
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Bydzia

Re: GSR 750, brak mocy, exup

Post autor: speed »

Hej.
jurek93 pisze:Ekipa sytuacja się wyjaśniła :) a mianowicie przez serwis doszłam do tego że mocy brak ponieważ w motocyklu jest zdlawiony moduł, chociaż w papierach jest pełna moc. I teraz tak: według serwisu są 3 wyjścia, kupić nowy moduł - ok 4000 zł, kupić używany moduł 400 zł, odblokować obecny moduł 1400 zł. Idąc najniższą linią oporu, chcę kupić używany moduł, tylko mam takie pytanie czy wystarczy jak kupię sam moduł, wyciagne stary i wloze nowy, i już po zabiegu?
Może zanim zaczniesz wydawać pieniądze skontaktuj sie z >>Carry<< i porozmawiaj. Watek jaki prowadzi Carry o modyfikacjach ECU ma wiele wspólnego z problemem, jaka wiedza i skuteczność nie wiem. Pewnie jak powołasz się na BS to może zaoszczędzisz kłopotów i złotówki przeznaczysz na inne przyjemności.
Mechanicy jak to mechanicy, sa ..... :roll:

pozdrawiam Marcin
[
ODPOWIEDZ