GSR 750 problem z poszarpywaniem na wolnych obrotach

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy On Road, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...

Moderator: bohas

Jeleń
Podpatrywacz
Posty: 2
Rejestracja: ndz, 6 wrz 2015, 12:20
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Poklęków

GSR 750 problem z poszarpywaniem na wolnych obrotach

Post autor: Jeleń »

Witam mam problem ze swoim GSR-em a mianowicie po zakupie swiecila sie kontrolka FI i na wolnych i srednich obrotach przy spokojnej jezdzie poszarpywal dlawil sie i mial czkawke jednoczesnie tak jak by nie palil jeden cylinder ale metoda macajewa doszedlem ze za kontrolke FI winny byl exup wymienilem go ale pozostal temat dziwnej pracy na niskich i srednich obrotach gdy bardzo wolno i delikatnie odkrecamy manetke przy ostrej jezdzie nie ma zadnych objawow. Dodam ze nie dziala przycisk na zegarach odpowiedzialny za przelaczanie pomiedzy przebiegiem dziennym a calkowitym i jednoczesnie nie idzie ustawic godziny.
Jak sprawdzic co to za blad nie jestem znawca i jestem nowy w waszym swiecie bo pierwsze moto kupilem w czerwcu br. szybkie robienie kategorii A i jest piekne Suzuki GSR 750 ktore niedomaga
prosze o pomoc

edit mod: Avatar jest, ale nie trzeba o tym pisać, bo to widać. Piszemy na temat i z wyłączonym CapsLock'iem.
ODPOWIEDZ