Weekend 13-14.05, może mały wypadzik???

Dział dla Braci z województwa pomorskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: motorynka

Bieniek

Post autor: Bieniek »

JAk narazie jest bardzo mokro,ale przestalo padac.
Mam nadzieje,ze sie rozpogodzi to chociaz w godzinach wieczornych przyjade.
dadeq

Post autor: dadeq »

DOJECHALEM...dalej obyło się bez przygód ;) Suzi pewnie się domagała przekroczenia pewnej prędkości...na odcinku specjalnym dla tych celów ;) i w taki sposób mi dawała o tym znać

Bardzo Wam wszystkim dziękuję za pomoc – poczułem się jak w prawdziwym Bractwie.

Ci którzy chcą fotki zgłaszać się na PW lub dadeq(małpa)o2.pl

Niech żałują Ci którzy się nie pojawili...było świetnie. Zapraszam wszystkich na kolejną „wyprawę” tyle że tym razem uda się ściągnąć jeszcze pozostałą ekipę i w sile 15 maszyn wyruszymy na podbój Kaszub lub Mazur ;)
Mar
BS Brother
BS Brother
Posty: 1878
Rejestracja: śr, 1 mar 2006, 12:57
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Wawa ale w sercu Pomorskie

Post autor: Mar »

No to Bracie sie ciesze ze dojechales szczesliwie. Ja w przyszly i jeszcze nastepny weekend chyba nie bede mogl, ale jeszcze zobacze.
Serdecznie dzieki za wspolne smiganie. :D
Adam

Life is too short to be bored
GS500F ---> sprzedany
SV1000S K4
S1200
tel. 602 536 440
Ruffik

Post autor: Ruffik »

Na początku chciałbym podziękować za wsólną jazdę. Miło było Was wszystkich poznać :D Mam nadzieje, że jeszcze wiele razy będziemy wspólnie nawijać asfalt, może w jeszcze większym gronie 8)

Dadeq ciesze się, że dojechałeś 8) Na obwodówce Twoja Suzi wyglądała na całkiem "zdrową" :wink:

Pozdrawiam
Bieniek

Post autor: Bieniek »

JA takze dojechalem ale sam...
cziton
BS Brother
BS Brother
Posty: 620
Rejestracja: sob, 21 sty 2006, 14:36
Województwo: -
Lokalizacja: Straszyn SUZUKI Squad

Post autor: cziton »

Sorrki Panowie ze mnie nie bylo, ale w zwiazku z moim udzialem w reprezentacji BS z pomorskiego w Ustroniu i smiganiem do Ustronia na naszych suczkach musialem sobie dzisiejsze smigania odpuscic ze wzgledow finansowych i osobistych.

Pozdrawiam.
Kiedy siędzę na maszynie totalny czuję luz
Włączam silnik, daję kopa, za mną tylko kurz.
tel. 608416704 Spik,GG 2677557
GSX 600F - sprzedana
SV 1000S K3/K4 - sprzedana
dadeq

Post autor: dadeq »

Cziton - następnego razu Ci nie wybaczymy... ;)
rozumiemy, ze musisz nas godnie reprezentowac w Ustroniu...wiec nie daj plamy.

Bieniek - nie trzeba bylo rezygnowac z samego rana to bys przyjechal z nami :twisted: . mam nadzieje ze bedziesz nam towarzyszyc w nastepnym smiganiu.
FRYC74

Post autor: FRYC74 »

Widziałem fotki, ładny wypad szkoda że nie mogłem sie pojawić :cry:

No ale ja się w końcu wszyscy zbierzemy to będzie silna ekipa :)
ODPOWIEDZ