VS600 problem z prądem

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy Chopper i Cruiser, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...
bajart
BS Brother
BS Brother
Posty: 281
Rejestracja: czw, 3 maja 2012, 08:15
Województwo: lubelskie
Lokalizacja: Biała-Podlaska

Re: VS600 problem z prądem

Post autor: bajart »

z tego co wiem to raczej nie termostat . termostat steruje wentylatorem , i albo się nie załącza lub pracuje cały czas przy uszkodzonym . raczej pompa lub korek . choć mogę się mylić .
Waldex
Po drugiej stronie Mocy
Po drugiej stronie Mocy
Posty: 1813
Rejestracja: sob, 8 gru 2007, 17:26
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa
Otrzymane Polubienia: 6

Re: VS600 problem z prądem

Post autor: Waldex »

bajart pisze:z tego co wiem to raczej nie termostat . termostat steruje wentylatorem , i albo się nie załącza lub pracuje cały czas przy uszkodzonym . raczej pompa lub korek . choć mogę się mylić .
Termostat steruje przepływem płynu do chłodnicy. Wentylatorem steruje włącznik termiczny.
Jeśli masz termometr z zakresem ok. 70-105 St, odkręć włącznik termiczny, podłącz do niego
miernik i ogrzewaj razem z termometrem w naczyniu z wodą, do momentu w którym połączy
styki. Podobnie można sprawdzić termostat obserwując, przy jakiej temp. zacznie się otwierać.
Na temp. silnika duży wpływ ma skład mieszanki, jaki kolor mają świece? Filtr pow. drożny?
Jedź i daj jechać innym!
czarny GS500E pojechał.....
czarna SV650N pojechała...
czarny mruczek Z750S pojechał...
czarny większy mruczek Z1000SX pojechał...
jest jeszcze większy, srebrny mruczek FJR1300 AE
Diablo_AS
Głaszczący Kanapę
Posty: 27
Rejestracja: ndz, 11 sty 2015, 20:46
Województwo: wielkopolskie

Re: VS600 problem z prądem

Post autor: Diablo_AS »

Filtry drożne
Co do mieszanki niestety nie znam się na tym.
Intruz mnie uczy wszystkiego od podstaw.
Na razie wymieniłem termostat bo u szwagra leżakował sobie i czekam na pogode i chwile czasu co by polatać.
ODPOWIEDZ