Szyby akcesoryjne GSF1200S S

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy On Road, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...

Moderator: bohas

GAJOWY77

Re: Szyby akcesoryjne GSF1200S S

Post autor: GAJOWY77 »

:D No ja wiem że to nie puszka ale komfort jazdy można sobie poprawić czyż nie?Tym bardziej że latam bardziej turystycznie z plecakiem. Pozdrawiam LwG i przyczepności życzę :roll:
Malko

Re: Szyby akcesoryjne GSF1200S S

Post autor: Malko »

Ochraniacze na ręce ? na kolana ? dodatkowe szybki ?? Ja tu myślę jak zamocować szybę przednią od Autosana :twisted:

A tak poważnie, to przejrzałem jakąś tam ogólnie dostępną ofertę handbarów, ale nic nie pasowało, więc temat umarł (przynajmniej narazie).

Co do jazdy w deszczu, hmm, we Włoszech złapała nas chmura deszczowa, ale uciekliśmy, więc padało może z 10-15 km. Ciężko powiedzieć jak szyba się sprawowała, bo i tak rękawice namokły (wersja letnia z dziurkami).
Nie mam wyposażenia na deszcz, więc unikam takich sytuacji. Lepiej zjechać do baru na golonkę i piwo niż się moczyć w imię ideii.

Na ten czas Bandzior mi pasi, żeby poszaleć, ale gdybym zmieniał moto, to na coś z zabudową w stylu st 1300.
KROPEK
Moderator
Moderator
Posty: 6414
Rejestracja: ndz, 7 lis 2004, 14:06
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Kozielec gm. Dobrcz
Polubił posty: 15
Otrzymane Polubienia: 18

Re: Szyby akcesoryjne GSF1200S S

Post autor: KROPEK »

Najpierw spróbuj nie wszystko złoto co się świeci.
Po całej gamie szybkich Suzuki przyszedł czas na moto dla starszego pana 🥸
B.....jednoślad R1250GS Triple Black
512 272 500
ODPOWIEDZ