Plastic Squad ==> K.O.

Dział dla Braci z województwa wielkopolskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.
ODPOWIEDZ
Neon
BS Brother
BS Brother
Posty: 229
Rejestracja: wt, 4 maja 2004, 16:00
Województwo: świat i okolice
Lokalizacja: Oxford UK
Kontakt:

Plastic Squad ==> K.O.

Post autor: Neon »

Siema, ludziki :D
Wlasnie sobie siedze na swiczeniach z SQL'a az tu nagle przychodzi mi do glowy mily :twisted: pomysl :!:

Co Wy na to, zeby jakos tak kolo 13 - 14 XI 2004 roku panskiego zorganizowac jaka mala potupajke alkoholowa ??

BTW: Widze ze szyscy zapadli w jakis taki dziwny sen juz chyba zimowy, co sie z wami dzieje. Panika, odezwij sie w koncu, trzeba cos zorganizowac, bo jak przyjda sniegi, zamarznie mi droga, i autobus juz nie bedzie dojezdzal to nic juz nie zrobie.

A jeszcze chce sie spotkac z Wami "PLASTIC'I" przed tym okresem reperowania funduszu w ktorym trzeba odpalic sanki zeby sie gdzies dostac.

Pozdrawiam i czekam na odpowiedz
<<= Neon =>>

140 koni w jednej dloni zaklete ....
GixxeR 1000 '08
Hugo

Post autor: Hugo »

Witka Neon !!

Widze ze zbierasz ekipe na impreze :D robisz u siebie na chacie ??
Jak bedzie juz jakis konkret pomysł to napisz gdzie jak i o której.
Pozdro hej
Neon
BS Brother
BS Brother
Posty: 229
Rejestracja: wt, 4 maja 2004, 16:00
Województwo: świat i okolice
Lokalizacja: Oxford UK
Kontakt:

Post autor: Neon »

Qrde, tak sobie mysle, Hugus, ze we dwoch to sie raczej nie ubawimy 8) . Oczywiscie zawsze mozemy pograc sobie w chinczyka, lub jakas mala partyjka warcabow :roll: :D

A jesli chodzi o domowke, to raczej lipa bedzie, bo we dwoch to mozemy sobie obejrzec film na video, a nie powiem bo mam zajebisty film na DVD :twisted: "ONG BAK" - no filmik tak zajebisty ze szkoda slow.


Ale jesli nikt nie jest zainteresowany to trudno :(

P.S.
A liczylem na kilka osob, Gixerr B12 co sie z toba dzieje, odezwij sie bo bede dzwonil po szpitalach i na milicje.

Wiec nie pozostaje mi nic innego jak odkrecic kola od "F-ki" i zaczac je polerowac.

:angry_smile: 4 @ll

P.S. 2
Franz, a Ty wiesz czego Ci zazdroszcze i co masz mi zalatwic, NIE ??
<<= Neon =>>

140 koni w jednej dloni zaklete ....
GixxeR 1000 '08
Asia

Post autor: Asia »

No co ty Neon ?! Jak to nikt nie jest zainteresowany?! wykrecasz sie i tyle:P Napisz konkretnie co i jak a sie chetni sie znajda na pewno:)

pozdrawiam

MURZYN :angry_smile:
panika

Post autor: panika »

witam
to morze chociaż spotkamy się na nartach lub sankach a morze w chokeja pogramy?????????zróbmy coś bo czas ucieka A tak na m
arginesie szukam gsxry 7,5 lub 1,1 bo fke sprzedałem z żalem :((
gorąco pozdrawiam panika
ODPOWIEDZ